Poradíme vám

tým odborníků Intena
Volejte 777 15 89 60
Napište nám dotaz

Pošlete nám dotaz

Matrace do přistýlky

Matrace do přistýlky

V oddělení Matrace do přistýlky je připraven výběr vhodných matrací do přistýlek k dětským a studentských postelím. V nabídce naleznete jak nejprodávanější modely z kategorie matrace do přistýlky akce, tak oblíbené modely z klasické katalogové nabídky.   Všechny matrace k přistýlkám pro dětské postele v naší nabídce se vyznačují vysokou kvalitou a ideální nosností. Každá matrace je...

Níže prosím vyplňte Váš dotaz a informace pro kontaktování :

* Povinná pole

Storno nebo 

Matrace do přistýlky

V oddělení Matrace do přistýlky je připraven výběr vhodných matrací do přistýlek k dětským a studentských postelím. V nabídce naleznete jak nejprodávanější modely z kategorie matrace do přistýlky akce, tak oblíbené modely z klasické katalogové nabídky.

 

Všechny matrace k přistýlkám pro dětské postele v naší nabídce se vyznačují vysokou kvalitou a ideální nosností. Každá matrace je vyráběna ze zdravotně nezávadných materiálů a  vyznačuje výškou 10-15 cm.  Pokud pořizujete matraci do přistýlky, dobře se informujte na její maximální možnou výšku!  V případě pořízení vyšší matrace do přistýlky než je doporučeno se vystavujete problému, že přistýlka s matrací nepůjde zasunout pod dětskou postel.

Zobrazit celý popis

Speciální nabídka na měsíc BŘEZEN

Filtrování produktů

Upřesněte výběr Cena

    Zboží v oddělení Matrace do přistýlky (28)

    Dětský pokoj

    Sleva 2% na vše a doprava zdar
     
     777 158 960