Poradíme vám

tým odborníků Intena
Volejte 777 15 89 60
Napište nám dotaz

Pošlete nám dotaz

Sedací soupravy

Sedací soupravy

Sedací soupravy nebo pohovky jsou nezbytnou součástí každého interiéru a málokdo si představí kompletně zařízený byt, který postrádá sedací soupravu.  Není však pohovka jako pohovka. Sedací soupravy do obýváku jsou jedinečné,  stejně jako obyvatelé vlastního bytu či domu.  Vyberte si svou novou oblíbenou sedací soupravu dle tvaru, rozměrů a podle individuálního designu, který vás zaujme....

Níže prosím vyplňte Váš dotaz a informace pro kontaktování :

* Povinná pole

Storno nebo 

Sedací soupravy

Sedací soupravy nebo pohovky jsou nezbytnou součástí každého interiéru a málokdo si představí kompletně zařízený byt, který postrádá sedací soupravu.  Není však pohovka jako pohovka. Sedací soupravy do obýváku jsou jedinečné,  stejně jako obyvatelé vlastního bytu či domu.  Vyberte si svou novou oblíbenou sedací soupravu dle tvaru, rozměrů a podle individuálního designu, který vás zaujme.

Máte v oblibě rozkládací nebo rohové sedací soupravy ?

Rozkládací sedací soupravy můžeme považovat za určité speciální postele nabízející pohodlí pohovky. Své místo mají v každém obývacím pokoji, kde například řešíme prostor pro spaní hostů.  A naopak můžeme rozkládací sedačku umístnit v ložnici namísto postele. Rychlým přestavením pak v okamžiku změníme lůžko v útulnou pohovku.

 

Pokud nám to dispoziční řešení obývacího pokoje nabízí, je výhodné a  velmi praktické použít prostorné rohové sedací soupravy. Rohové sedačky mohou nabídnout oproti klasickým pohovkám velkorysejší prostor pro odpočinek a relaxaci, především pak pro početnější návštěvy.  Při výběru rohové sedačky se nejčastěji řídíme podle designu, který nás na první pohled zaujme. Je už pouze na vás vybrat si na Intena.cz ze široké nabídky tvarů, materiálů a látek pro čalounění a pořídit novou rohovou sedací soupravu do vašeho obýváku.

 

Jestliže hledáte moderní sedací soupravu, nebo jste spíše zastáncem klasického stylu,  z nabídky sedaček na INTENA.cz si určitě vyberete.

Zobrazit celý popis

Zboží v oddělení Sedací soupravy (30)

Sleva 2% na vše a doprava zdar
 
 777 158 960