Poradíme vám

tým odborníků Intena
Volejte 777 15 89 60
Napište nám dotaz

Pošlete nám dotaz

Kapsáře za postel, na stěnu

Kapsáře za postel, na stěnu

Kapsáře na postel a stěnu představují oblíbenou součást každého správného dětského pokoje. Dětské kapsáře doplňují úložný prostor na hračky, bačkůrky nebo oblečení a pyžamo, rozvíjejí poznávací a motorické schopnosti dětí. Kapsáře na stěnu slouží také jako velni pěkné dekorace. Největší předností dětských textilních kapsářů je úložný prostor, který je zajištěn vhodně...

Níže prosím vyplňte Váš dotaz a informace pro kontaktování :

* Povinná pole

Storno nebo 

Kapsáře za postel, na stěnu

Kapsáře na postel a stěnu představují oblíbenou součást každého správného dětského pokoje. Dětské kapsáře doplňují úložný prostor na hračky, bačkůrky nebo oblečení a pyžamo, rozvíjejí poznávací a motorické schopnosti dětí.


Kapsáře na stěnu slouží také jako velni pěkné dekorace. Největší předností dětských textilních kapsářů je úložný prostor, který je zajištěn vhodně umístněnými kapsami různých velikostí. Díky nim kapsáře za dětskou postel pojmou velké množství her, hraček nebo oblečení a uklízení v pokojíčku se stane pro děti zábavou.

 

Vhodným výběrem a umístěním dětského kapsáře na postel či stěnu docílíme barevné sladění celého dětského pokoje a doplníme ustavený dětský nábytek. Kapsáře za postel navíc plní funkci zateplení a ochranu proti otírání zdi.

Zobrazit celý popis

Zboží v oddělení Kapsáře za postel, na stěnu (12)

Dětský pokoj

Sleva 2% na vše a doprava zdar
 
 777 158 960