Poradíme vám

tým odborníků Intena
Volejte 777 15 89 60
Napište nám dotaz

Pošlete nám dotaz

Domečky pod vyvýšenou postel

Domečky pod vyvýšenou postel

Textilní látkové domečky jsou ideálním doplňkem pro vyvýšené dětské postele nebo patrové postele.  Díky látkového domečku či závěsu můžete pod vyvýšenou dětskou postelí vytvořit zajímavý prostor pro hraní. Textilní domečky a závěsy k posteli mohou být ušity v různých barvách a motivech.   Mezi neoblíbenější patří růžovo fialové textilní domečky pro holky a malé princezny. U kluků...

Níže prosím vyplňte Váš dotaz a informace pro kontaktování :

* Povinná pole

Storno nebo 

Domečky pod vyvýšenou postel

Textilní látkové domečky jsou ideálním doplňkem pro vyvýšené dětské postele nebo patrové postele.  Díky látkového domečku či závěsu můžete pod vyvýšenou dětskou postelí vytvořit zajímavý prostor pro hraní. Textilní domečky a závěsy k posteli mohou být ušity v různých barvách a motivech.

 

Mezi neoblíbenější patří růžovo fialové textilní domečky pro holky a malé princezny. U kluků pak převládají látkové domečky v modrých či modrozelených odstínech nebo domečky v designu pirátské lodi.  Vaše děti si textilní domečky k posteli rychle zamilují.  Materiálem na textilní látkové domečky je pevná bavlněná tkanina, u většiny modelů je látka bezproblémů pratelná.

 

Připevnění látkového domečku k dětské posteli může být řešeno více způsoby.  Nejjednodušší způsob je připevnění na suchý zip, kdy jedna část zipu je našitá na látkovém domečku a druhá se nalepí ze spodní strany bočnice dětské postele.  Jiný pevnejší způsob představuje nasunutí dětského domečku na dřevěnou tyč a následné přišroubování tyče pod postel.  Pokud pořizujete vyvýšenou dětskou postel, neměly by u ní textilní látkový domeček určitě chybět. 

Zobrazit celý popis

Speciální nabídka na měsíc LEDEN

<
>

Zboží v oddělení Domečky pod vyvýšenou postel (68)

Dětský pokoj

Sleva 2% na vše a doprava zdar
 
 777 158 960