Poradíme vám

tým odborníků Intena
Volejte 777 15 89 60
Napište nám dotaz

Pošlete nám dotaz

Látkové textilní stany na postele

Látkové textilní stany na postele

Textilní látkové stany jsou oblíbeným doplňkem pro dětské postele nebo patrové postele.  Díky látkovému stanu zajistíte vašemu dítěti na posteli potřebny pocit ochrany a bezpečí. Textilní látkové stany na postel mohou být ušity v různých barvách a motivech.   Mezi neoblíbenější patří růžovo fialové, nebo růžovo zelenkavé textilní stany pro holky a malé princezny. U kluků pak...

Níže prosím vyplňte Váš dotaz a informace pro kontaktování :

* Povinná pole

Storno nebo 

Látkové textilní stany na postele

Textilní látkové stany jsou oblíbeným doplňkem pro dětské postele nebo patrové postele.  Díky látkovému stanu zajistíte vašemu dítěti na posteli potřebny pocit ochrany a bezpečí. Textilní látkové stany na postel mohou být ušity v různých barvách a motivech.

 

Mezi neoblíbenější patří růžovo fialové, nebo růžovo zelenkavé textilní stany pro holky a malé princezny. U kluků pak převládají látkové stany v modrých či modrozelených odstínech nebo stany v designu pirátské lodi.  Vaše děti si textilní látkové stany k dětské posteli rychle zamilují. Materiálem výrobu na textilních látkových stanů je pevná bavlněná tkanina, u většiny modelů je látka bezproblémů pratelná.

 

Připevnění látkového stanu k dětské posteli může být řešeno více způsoby.  Nejjednodušší způsob je volné položení stanu na matraci dětské postele. Zde odpadá nutnost potřeby speciálního připevnění a stan lze kdykoli z dětské postele sundat a položit nezávisle na zem. Jiný způsob představuje nasunutí dětského stanu na speciální laminátové tyče a následné připevnění k nohám dětské postele. Pokud pořizujete dětskou postel, neměl by u ní textilní látkový stan určitě chybět.

Zobrazit celý popis

Zboží v oddělení Látkové textilní stany na postele (27)

Dětský pokoj

Sleva 2% na vše a doprava zdar
 
 777 158 960