Poradíme vám

tým odborníků Intena
Volejte 777 15 89 60
Napište nám dotaz

Pošlete nám dotaz

Textilní tunely na postel

Textilní tunely na postel

Textilní látkové tunely jsou oblíbeným doplňkem pro dětské postele nebo patrové postele.  Díky látkovému tunelu zajistíte vašemu dítěti na posteli potřebny pocit ochrany a bezpečí. Textilní látkové tunely na postel mohou být ušity v různých barvách a motivech.   Mezi neoblíbenější patří růžovo fialové, nebo růžovo zelenkavé textilní tunely pro holky a malé princezny. U kluků pak...

Níže prosím vyplňte Váš dotaz a informace pro kontaktování :

* Povinná pole

Storno nebo 

Textilní tunely na postel

Textilní látkové tunely jsou oblíbeným doplňkem pro dětské postele nebo patrové postele.  Díky látkovému tunelu zajistíte vašemu dítěti na posteli potřebny pocit ochrany a bezpečí. Textilní látkové tunely na postel mohou být ušity v různých barvách a motivech.

 

Mezi neoblíbenější patří růžovo fialové, nebo růžovo zelenkavé textilní tunely pro holky a malé princezny. U kluků pak převládají látkové tunely v modrých či modrozelených odstínech nebo tunely v designu pirátské lodi.  Vaše děti si textilní látkové tunely k posteli rychle zamilují. Materiálem výrobu na textilních látkových tunelů je pevná bavlněná tkanina, u většiny modelů je látka bezproblémů pratelná.

 

Připevnění látkového tunelu k dětské posteli může být řešeno více způsoby.  Nejjednodušší způsob je volné položení tunelu na matraci dětské postele. Zde odpadá nutnost potřeby speciálního připevnění a tunel lze kdykoli z dětské postele sundat a položit nezávisle na zem. Jiný způsob představuje nasunutí dětského tunelu na speciální laminátové tyče a následné připevnění pomocí dřevěných špalíků k rámu dětské postele. Pokud pořizujete dětskou postel, neměl by u ní textilní látkový tunel určitě chybět.

Zobrazit celý popis

Zboží v oddělení Textilní tunely na postel (25)

Dětský pokoj

Sleva 2% na vše a doprava zdar
 
 777 158 960