Poradíme vám

tým odborníků Intena
Volejte 777 15 89 60
Napište nám dotaz

Pošlete nám dotaz

Chrániče na postel a zábranu

Chrániče na postel a zábranu

Textilní látkové chrániče jsou vhodné doplňky pro dětské postele a jejich zábrany. Jejich hlavním úkolem je zajistit, aby se dítě při spánku netlouklo o tvrdou dřevěnou konstrukci postele nebo zábrany. Chrániče na dětské postele je ideální upevnit do prostoru za hlavou dítěte a částěčně také podél boku postele nebo podél zdi.   Základním materiálem na výrobu dětských chráničů na...

Níže prosím vyplňte Váš dotaz a informace pro kontaktování :

* Povinná pole

Storno nebo 

Chrániče na postel a zábranu

Textilní látkové chrániče jsou vhodné doplňky pro dětské postele a jejich zábrany. Jejich hlavním úkolem je zajistit, aby se dítě při spánku netlouklo o tvrdou dřevěnou konstrukci postele nebo zábrany. Chrániče na dětské postele je ideální upevnit do prostoru za hlavou dítěte a částěčně také podél boku postele nebo podél zdi.

 

Základním materiálem na výrobu dětských chráničů na zábrany je cca 3-5 cm silná PUR pěna ( molitan ). Potah chrániče na postel bývá z pevné bavlněné tkaniny, u většiny modelů chráničů je snimatelný a pratelný. Některé chrániče na zábrany jsou řešeny jako oboustranné a dvoubarevné, tedy chránič můžete otočit i na rubovou stranu.

 

 

Připevnění látkového chrániče k dětské posteli může být řešeno více způsoby. Chrániče pro širší zábrany se připevňují uvázáním našitých textilních popruhů. U uzších zábran se chránič obtočí kolem zábrany dokola a zapne se na zip. Vytvoří se tím jakýsi ochranný váleček. Pokud pořizujete dětskou postel, neměly by u ní textilní chrániče na zábrany určitě chybět. Pokud použijete současně více barev chráničů, váš dětský pokoj bude zcela jistě veselý a pestrý.

Zobrazit celý popis

Zboží v oddělení Chrániče na postel a zábranu (41)

Dětský pokoj

Sleva 2% na vše a doprava zdar
 
 777 158 960