Poradíme vám

tým odborníků Intena
Volejte 777 15 89 60
Napište nám dotaz

Pošlete nám dotaz

Textilní látkové věže, hrady

Textilní látkové věže, hrady

Textilní látkové věže a hrady jsou ideálním doplňkem pro vyvýšené dětské postele nebo dětské postele s klouzačkou.  Díky látkové textilní věži můžete nad vyvýšenou dětskou postelí vytvořit zajímavý prostor pro hraní. Textilní věže a hrady k posteli mohou být ušity v různých barvách a motivech. Mezi neoblíbenější patří růžovo fialové textilní hrady pro holky a malé princezny....

Níže prosím vyplňte Váš dotaz a informace pro kontaktování :

* Povinná pole

Storno nebo 

Textilní látkové věže, hrady

Nejsou zde žádné produkty.

Textilní látkové věže a hrady jsou ideálním doplňkem pro vyvýšené dětské postele nebo dětské postele s klouzačkou.  Díky látkové textilní věži můžete nad vyvýšenou dětskou postelí vytvořit zajímavý prostor pro hraní.


Textilní věže a hrady k posteli mohou být ušity v různých barvách a motivech. Mezi neoblíbenější patří růžovo fialové textilní hrady pro holky a malé princezny. U kluků pak převládají látkové věže v modrých či modrozelených odstínech nebo věž v designu pirátské lodi.

Materiálem na textilní látkové věže je pevná bavlněná tkanina, u většiny modelů je látka bezproblémů pratelná.

 

Připevnění látkové věže k dětské posteli může být řešeno více způsoby.  Součástí dětské postele, ke které je vež určena, bývá většinou nosná konstrukce, na kterou se hrad zavěsí. Pokud chcete pořídit látkovou věž k vaší stávající postelí, měli by jste se předem informovat na způsob jejího upevnění.

Zobrazit celý popis

Dětský pokoj

Sleva 2% na vše a doprava zdar
 
 777 158 960