Poradíme vám

tým odborníků Intena
Volejte 777 15 89 60
Napište nám dotaz

Pošlete nám dotaz

Pohovky, gauče

Pohovky, gauče

Pohovky a gauče jsou nezbytnou součástí každého menšího interiéru. Není však pohovka jako pohovka. Pohovky a gauče jsou originální,  stejně jako obyvatelé vlastního bytu či domu.  Vyberte si svou novou oblíbenou pohovku dle tvaru, rozměrů a podle individuálního designu, který vás zaujme.   Pokud rádi trávíte volný čas v soukromí a nepříjmáte velké návštěvy, pak jsou pohovky pro 2...

Níže prosím vyplňte Váš dotaz a informace pro kontaktování :

* Povinná pole

Storno nebo 

Pohovky, gauče

Pohovky a gauče jsou nezbytnou součástí každého menšího interiéru. Není však pohovka jako pohovka. Pohovky a gauče jsou originální,  stejně jako obyvatelé vlastního bytu či domu.  Vyberte si svou novou oblíbenou pohovku dle tvaru, rozměrů a podle individuálního designu, který vás zaujme.

 

Pokud rádi trávíte volný čas v soukromí a nepříjmáte velké návštěvy, pak jsou pohovky pro 2 osoby ideálním řešením právě do vašeho obývacího pokoje. Pokud k vám občas zavítá menší návštěva, nebo se třeba jen rádi odpoledne natáhnete k televizi, pak jsou pro vás ideální pohovky pro 3 osoby. Rozkládací pohovky nebo gauče můžeme považovat za určité speciální postele nabízející pohodlí pohovky. Své místo mají v každém obýváku, kde například řešíme prostor pro spaní hostů.

 

Pokud hledáte moderní pohovku do obýváku, nebo jste spíše zastáncem klasického stylu,  z nabídky pohovek a gaučů na INTENA.cz si určitě vyberete.

Zobrazit celý popis

Zboží v oddělení Pohovky, gauče (22)

Sleva 2% na vše a doprava zdar
 
 777 158 960