Poradíme vám

tým odborníků Intena
Volejte 777 15 89 60
Napište nám dotaz

Pošlete nám dotaz

Textilní polštáře a opěrky

Textilní polštáře a opěrky

Textilní polštáře a opěrky jsou vhodné doplňky nejen pro dětské postele a jejich zábrany. Jejich hlavním úkolem je zvýšit ochranu dítěte, aby se při spánku netlouklo o tvrdou dřevěnou konstrukci postele nebo zábrany. Polštáře a opěrky na dětské postele je ideální umístnit do prostoru za hlavou dítěte a částěčně také podél boku postele nebo podél zdi. Základním materiálem na...

Níže prosím vyplňte Váš dotaz a informace pro kontaktování :

* Povinná pole

Storno nebo 

Textilní polštáře a opěrky

Textilní polštáře a opěrky jsou vhodné doplňky nejen pro dětské postele a jejich zábrany. Jejich hlavním úkolem je zvýšit ochranu dítěte, aby se při spánku netlouklo o tvrdou dřevěnou konstrukci postele nebo zábrany.


Polštáře a opěrky na dětské postele je ideální umístnit do prostoru za hlavou dítěte a částěčně také podél boku postele nebo podél zdi. Základním materiálem na výrobu dětských polštářů a opěrek je výplň tvořená kousky molitanu nebo dutým vláknem.  Potah dětských polštářů bývá z pevné bavlněné tkaniny, u většiny modelů polštářů je snimatelný a pratelný.

 

Některé polštáře k dětské posteli jsou řešeny jako oboustranné a dvoubarevné, tedy polštář můžete otočit i na rubovou stranu. Pokud pořizujete dětskou postel, neměly by u ní látkové polštáře a opěrky určitě chybět. Pokud použijete současně více barev polštářů, váš dětský pokoj bude zcela jistě veselý a pestrý.

Zobrazit celý popis

Zboží v oddělení Textilní polštáře a opěrky (17)

Dětský pokoj

Sleva 2% na vše a doprava zdar
 
 777 158 960