Poradíme vám

tým odborníků Intena
Volejte 777 15 89 60
Napište nám dotaz

Pošlete nám dotaz

Kontejnery k psacím stolům

Kontejnery k psacím stolům

Dětský nebo studentský psací stůl patří bezesporu mezi důležitý nábytek v dětském pokoji . Některé modely psacích stolů však nejsou opatřeny úložným prostorem, nebo je integrovaný úložný prostor nedostačující. V takovém případě je ideální stůl doplnit o samostatný zásuvkový kontejner .   Zásuvkové kontejnery se nabízejí  v mnoha rozměrech a variantách. Každý zásuvkový kontejner je...

Níže prosím vyplňte Váš dotaz a informace pro kontaktování :

* Povinná pole

Storno nebo 

Kontejnery k psacím stolům

Dětský nebo studentský psací stůl patří bezesporu mezi důležitý nábytek v dětském pokoji. Některé modely psacích stolů však nejsou opatřeny úložným prostorem, nebo je integrovaný úložný prostor nedostačující. V takovém případě je ideální stůl doplnit o samostatný zásuvkový kontejner.

 

Zásuvkové kontejnery se nabízejí  v mnoha rozměrech a variantách. Každý zásuvkový kontejner je opatřen pojezdovými kolečky tak, aby jej bylo možno kdykoli po zemi přesouvat. Zásuvkové kontejnery z masivu jsou ideální pro dřevěné psací stoly. Vyrábí se nejčastěji z masivního smrku nebo borovice. Zásuvkové kontejnery z lamina se nabízejí v monoha odstínech, nejprodávanějším dezénem je buk, bříza a javor.

 

  INTENA Nábytek se zaměřuje na kontejnery k psacímu stolu pro všechny věkové kategorie!  Jsme kdykoli připraveni vám pomoci při výběru vhodného zásuvkového kontejneru k novému nebo stávajicímu psacího stolu do dětského pokoje.

Zobrazit celý popis

Filtrování produktů

Upřesněte výběr Cena

    Zboží v oddělení Kontejnery k psacím stolům (20)

    Dětský pokoj

    Sleva 2% na vše a doprava zdar
     
     777 158 960