Poradíme vám

tým odborníků Intena
Volejte 777 15 89 60
Napište nám dotaz

Pošlete nám dotaz

Rohové jídelní sety a lavice

Rohové jídelní sety a lavice

Rohové lavice a jídelní sestavy jsou ideálním nábytkem nejen do do jídelny, ale také do malé či velké kuchyně nebo ostatních prostor bytu či domu. Rohové lavice a rohové sestavy v nabídce na Intena.cz jsou vyráběny v různých materiálových provedeních a různého designu. Materiál pro rohové sety a lavice Materiálem na výrobu rohových sestav - setů bývá nejčastěji masivní dřevo nebo...

Níže prosím vyplňte Váš dotaz a informace pro kontaktování :

* Povinná pole

Storno nebo 

Rohové jídelní sety a lavice

Rohové lavice a jídelní sestavy jsou ideálním nábytkem nejen do do jídelny, ale také do malé či velké kuchyně nebo ostatních prostor bytu či domu. Rohové lavice a rohové sestavy v nabídce na Intena.cz jsou vyráběny v různých materiálových provedeních a různého designu.

Materiál pro rohové sety a lavice

Materiálem na výrobu rohových sestav - setů bývá nejčastěji masivní dřevo nebo laminovaná deska.  Rohové lavice a stoly mohou být vyrobeny jako celodřevěné, častěji však bývají lavice v kombinaci s čalouněným sedákem , případně i opěrákem. Moderní rohové jídelní sety bývají také kovové v kombinaci s dřevem nebo speciálně tvarovanou překližkou.

Co nesmí chybět v rohovém jídelním setu do kuchyně?

Rohové jídelní sestavy neboli rohové jídelní sety se skládají z jídelních židlí, rohové lavice a jídelního stolu. Při výběru nové rohové jídelní sestavy se můžete rozhodnout ze dvou variant: První variantou je vybrat s připravené nabídky, ve které jsou rohové jídelní sestavy a jídelní sety předem zkompletované podle designu nebo oblíbenosti zákazníků.

Druhá varianta znamená že rohovou si jídelní sestavu si můžete nakombinovat libovolně podle vašich představ. Můžete nezávisle podle potřeby vybrat jídelní stůl, ke kterému si pak vyberete rohovou lavici a potřebný počet jídelních židlí.

Na co myslet při výběru rohové jídelní sestavy ?

Hlavním faktorem při výběru rohové jídelní sestavy - setu je bezesporu velikost prostoru v kuchyni nebo jídelně a počet osob vaší domácnosti. Rohové jídelní sestavy - sety pro 4 osoby volíme do menších prostor. V případě početnější rodiny vybíráme rohové jídelní sestavy - sety pro 5 osob nebo rohové jídelní sestavy-sety pro 6 osob.

Ať již vyberete jakýkoli model rohového jídelního setu či sestavy, s nákupem na Intena.cz nemusíte mít žádné obavy. V případě zájmu jsme připraveni vám kdykoli s výběrem poradit.

Zobrazit celý popis

Speciální nabídka na měsíc ÚNOR

Filtrování produktů

Upřesněte výběr Cena

Zboží v oddělení Rohové jídelní sety a lavice (2)

Sleva 2% na vše a doprava zdar
 
 777 158 960