Poradíme vám

tým odborníků Intena
Volejte 777 15 89 60
Napište nám dotaz

Pošlete nám dotaz

Barové stoly a židle

Barové stoly a židle

Barové stoly a židle jsou velmi zajímavým doplňkem každé kuchyně a v poslední době naplňují stále větší společenský význam. Pokud často ve vašem domě nebo bytě příjmáte návštěvy, můžete si být jisti, že barové stoly a židle určitě zaujmou. Při výběru barového stolu nebo barové židle můžete projevit vaši osobnost a originální představu do skutečnosti. Co nesmí chybět v barové soupravě...

Níže prosím vyplňte Váš dotaz a informace pro kontaktování :

* Povinná pole

Storno nebo 

Barové stoly a židle

Barové stoly a židle jsou velmi zajímavým doplňkem každé kuchyně a v poslední době naplňují stále větší společenský význam. Pokud často ve vašem domě nebo bytě příjmáte návštěvy, můžete si být jisti, že barové stoly a židle určitě zaujmou.

Při výběru barového stolu nebo barové židle můžete projevit vaši osobnost a originální představu do skutečnosti.

Co nesmí chybět v barové soupravě ?

Barové sestavy neboli barové sety se skládají z barových židlí a barového stolu. Můžete si vybrat s připravené nabídky, ve které jsou barové sety předem zkompletované, nebo si barovou sestavu můžete nakombinovat libovolně podle vašich představ. 

Materiál pro barové stoly a židle

Při nákupu barového stolu a barových židlí by jste se měli kromě designu zaměřit také na celkovou stabilitu.  Moderní trendy nabízejí barové stoly a židle z masivu,  nebo designové kovové barové židle s plastovým nebo čalouněným sedákem.   Ať již vyberete jakýkoli model barového stolu nebo židle, s nákupem na Intena.cz nemusíte mít žádné obavy.

Zobrazit celý popis

Filtrování produktů

Upřesněte výběr Cena

    Zboží v oddělení Barové stoly a židle (13)

    Sleva 2% na vše a doprava zdar
     
     777 158 960