Poradíme vám

tým odborníků Intena
Volejte 777 15 89 60
Napište nám dotaz

Pošlete nám dotaz

Moderní kuchyňské linky

Moderní kuchyňské linky

Současné moderní kuchyně se už zdaleka nepovažují jen za prostor pro vaření. V moderní kuchyni můžete relaxovat, stolovat, bavit se s přáteli a provádět další různé aktivity. Proto by měl celkový vzhled moderní kuchyňské linky působit příjemně a útulně.    Základní myšlenkou je nepřeplácat trendovou kuchyň nábytkem. Ideální je, pokud je moderní kuchyňská linka menších rozměrů a...

Níže prosím vyplňte Váš dotaz a informace pro kontaktování :

* Povinná pole

Storno nebo 

Moderní kuchyňské linky

Současné moderní kuchyně se už zdaleka nepovažují jen za prostor pro vaření. V moderní kuchyni můžete relaxovat, stolovat, bavit se s přáteli a provádět další různé aktivity. Proto by měl celkový vzhled moderní kuchyňské linky působit příjemně a útulně. 

 

Základní myšlenkou je nepřeplácat trendovou kuchyň nábytkem. Ideální je, pokud je moderní kuchyňská linka menších rozměrů a přebytečné skleničky či talíře můžete odložit například do samostatné vitríny. Horní skříňky v moderní kuchyni by měly mít vyklápěcí dvířka pro pohodlný přístup a měly by být jednoduché s nádechem odlehčeného vzhledu.

 

Trendem moderních kuchyní jsou tmavé odstíny ořechu a wenge, nebo naopak bílé kuchyňské linky. Především v menších místnostech může hrát světlá barva velmi důležitou roli v celkovém designovém odlehčení.  Objevte na Intena.cz svou vysněnou moderní kuchyňskou linku a zařiďte si váš dům či byt podle aktuálních trendů a doporučení předních designérů.

Zobrazit celý popis

Filtrování produktů

Upřesněte výběr Cena

Zboží v oddělení Moderní kuchyňské linky (14)

Sleva 2% na vše a doprava zdar
 
 777 158 960