Poradíme vám

tým odborníků Intena
Volejte 777 15 89 60
Napište nám dotaz

Pošlete nám dotaz

Levné kuchyňské linky

Levné kuchyňské linky

Hledáte kuhyňskou linku do 10 tis. Kč tak, aby v ceně byla kompletní sestava horních a dolních skříněk včetně pracovní desky?  Pokud ano, pak je toto oddělení určeno právě vám. Levné kuchyňské linky nabízejí jednoduché a ekonomické řešení do vašeho malého i velkého bytu či domu.   Jednotlivé prvky levné kuchyně jsou vyráběny v mnoha dezénech a odstínech - každá kuchyňská linka v...

Níže prosím vyplňte Váš dotaz a informace pro kontaktování :

* Povinná pole

Storno nebo 

Levné kuchyňské linky

Hledáte kuhyňskou linku do 10 tis. Kč tak, aby v ceně byla kompletní sestava horních a dolních skříněk včetně pracovní desky?  Pokud ano, pak je toto oddělení určeno právě vám. Levné kuchyňské linky nabízejí jednoduché a ekonomické řešení do vašeho malého i velkého bytu či domu.

 

Jednotlivé prvky levné kuchyně jsou vyráběny v mnoha dezénech a odstínech - každá kuchyňská linka v jiné barevné kombinaci. Nejobíbenějšími odstíny jsou u levných kuchyňských linek dub, wenge, bílá či vanilka. Všechny levné kuchyňské linky INTENA mají hezký a praktický vzhled své konstrukce a jsou vyráběny tak, aby poskytli pohodlný přístup ke všem úložným prostorům.

Ke všem kuchyňským linkám z naší nabídky se dají dokoupit nerezové dřezy, baterie nebo digestoře pro odsávání par.

Zobrazit celý popis

Filtrování produktů

Upřesněte výběr Cena

Zboží v oddělení Levné kuchyňské linky (14)

Sleva 2% na vše a doprava zdar
 
 777 158 960