Poradíme vám

tým odborníků Intena
Volejte 777 15 89 60
Napište nám dotaz

Pošlete nám dotaz

Kuchyňské linky do paneláku

Kuchyňské linky do paneláku

Mezi významné oddělení kuchyní v nabídce u INTENA nábytek patří zcela jistě kuchyňské linky do paneláku .  Panelákové kuchyně v naší nabídce se vyznačují hezkým designem, který je řešený u většiny modelů v lehkém a přitom praktickém stylu.  Skvělé kuchyně do paneláku okouzlí své zákazníky svou vzdušností, lehkostí a elegancí. Pokud jde o použití, své místo si naše kuchyně najdou...

Níže prosím vyplňte Váš dotaz a informace pro kontaktování :

* Povinná pole

Storno nebo 

Kuchyňské linky do paneláku

Mezi významné oddělení kuchyní v nabídce u INTENA nábytek patří zcela jistě kuchyňské linky do paneláku.  Panelákové kuchyně v naší nabídce se vyznačují hezkým designem, který je řešený u většiny modelů v lehkém a přitom praktickém stylu. 


Skvělé kuchyně do paneláku okouzlí své zákazníky svou vzdušností, lehkostí a elegancí. Pokud jde o použití, své místo si naše kuchyně najdou jak v prostorných panelákových bytech, tak i v malých kuchyních. Všechny panelákové kuchyně INTENA mají velice propacovaný vzhled svých konstrukcí a jsou vyráběny tak, aby nabízely pohodlný přístup ke všem úložným prostorům.


Moderní kuchyně do paneláku se vyrábějí z laminovaných desek různých odstínů, často se vyznačují použitím vyklápěcích dvířek u horních skříněk. K těmto kuchyním se dají dokoupit nerezové dřezy, baterie nebo digestoře pro odsávání par.

Zobrazit celý popis

Filtrování produktů

Upřesněte výběr Cena

Zboží v oddělení Kuchyňské linky do paneláku (17)

Sleva 2% na vše a doprava zdar
 
 777 158 960