Poradíme vám

tým odborníků Intena
Volejte 777 15 89 60
Napište nám dotaz

Pošlete nám dotaz

Jídelní sestavy - sety masiv

Jídelní sestavy - sety masiv

Dřevěné jídelní sestavy - sety z masivu patří mezi nejprodávanější výrobky z naší nabídky. Dlouhá životnost a velká odolnost je u dřevěných jídelních setů z masivu samozřejmostí. Pokud jde o vlastní dřevo, nejkvalitnější jsou jídelní sestavy a sety z masivního buku nebo sestavy z dubového masivu. Bukové a dubové jídelní sety se vyrábí v přírodním provedení, často je však na výběr...

Níže prosím vyplňte Váš dotaz a informace pro kontaktování :

* Povinná pole

Storno nebo 

Jídelní sestavy - sety masiv

Dřevěné jídelní sestavy - sety z masivu patří mezi nejprodávanější výrobky z naší nabídky. Dlouhá životnost a velká odolnost je u dřevěných jídelních setů z masivu samozřejmostí. Pokud jde o vlastní dřevo, nejkvalitnější jsou jídelní sestavy a sety z masivního buku nebo sestavy z dubového masivu.


Bukové a dubové jídelní sety se vyrábí v přírodním provedení, často je však na výběr možnost moření na třešeň, olši, ořech, wenge nebo jiné odstíny. Levnější variantou jsou dřevěné jídelní sestavy a sety z masivu smrku a jídelní sestavy z masivní borovice.

Design pro jídelní sety z masivu

U INTENA nábytek můžete vybírat z mnoha typů jídelních sestav z masivního dřeva. Jednotlivé modely se liší designem, materiálem a barevným odstínem. V nabídce dřevěných jídelních setů z masivu jsou jak modely určené pro designově řešené kuchyně a jídelny, tak modely pro klasické stylové kuchyně praktického stylu.

 

Vlastní vzhled dotvářejí u dřevěných jídelních setů především moderně řešené stolové desky, nádherně tvarované opěradla židlí a  hezké tvarování stolových noh. Vysoká kvalita dílenského zpracování a výběrová kvalita materiálu pro výrobu řadí dřevěné jídelní sestavy - sety z masivu mezi nejlepší výrobky, které je možno do vaší kuchyně či jídelny pořídit.

Zobrazit celý popis

Filtrování produktů

Upřesněte výběr Cena

Zboží v oddělení Jídelní sestavy - sety masiv (6)

Sleva 2% na vše a doprava zdar
 
 777 158 960