Poradíme vám

tým odborníků Intena
Volejte 777 15 89 60
Napište nám dotaz

Pošlete nám dotaz

Jídelní sety - sestavy levné

Jídelní sety - sestavy levné

Hledáte levnou jídelní sestavu - set do 8 tis. Kč tak, aby v ceně byl jídelní stůl a 4 židle ? Pokud ano, pak je toto oddělení určeno právě vám. Levné jídelní sety nabízejí jednoduché a ekonomické řešení vaší malé i velké kuchyně či jídelny. Levné jídelní sety - sestavy jsou vyráběny v mnoha dezénech a odstínech - každý jídelní stůl a židle v jiné barevné kombinaci....

Níže prosím vyplňte Váš dotaz a informace pro kontaktování :

* Povinná pole

Storno nebo 

Jídelní sety - sestavy levné

Hledáte levnou jídelní sestavu - set do 8 tis. Kč tak, aby v ceně byl jídelní stůl a 4 židle ? Pokud ano, pak je toto oddělení určeno právě vám. Levné jídelní sety nabízejí jednoduché a ekonomické řešení vaší malé i velké kuchyně či jídelny.


Levné jídelní sety - sestavy jsou vyráběny v mnoha dezénech a odstínech - každý jídelní stůl a židle v jiné barevné kombinaci. Nejobíbenějšími odstíny jsou u levných jídelních setů buk, olše, třešeň nebo wenge. Základem každého levného jídelního setu je kvalitní jídelní stůl o dostatečném rozměru pro 2 až 4 osoby. 

 

Součástí levné jídelní sestavy jsou také praktické židle do kuchyně, které mají většinou dřevěnou nebo kovovou konstrukci a čalouněný sedák. Pokud hledáte levné řešení pro stolování ve vaší kuchyni nebo jídelně, neváhejte a vyberte na Intena.cz některý ze skvělých jídelních setů z naší nabídky.

Zobrazit celý popis

Speciální nabídka na měsíc BŘEZEN

Filtrování produktů

Upřesněte výběr Cena

    Zboží v oddělení Jídelní sety - sestavy levné (10)

    Sleva 2% na vše a doprava zdar
     
     777 158 960