Poradíme vám

tým odborníků Intena
Volejte 777 15 89 60
Napište nám dotaz

Pošlete nám dotaz

Rohové jídelní sety do kuchyně

Rohové jídelní sety do kuchyně

Pokud nám to dispoziční řešení kuchyně nebo jídelny dovolí, je výhodné a velmi praktické použít prostorné rohové jídelní sety- sestavy . Kuchyňské rohové lavice mohou nabídnout oproti klasickým jídelním židlím pohodlnější stolování, především pak pro menší děti. Rohové jídelní sety do kuchyně bývají řešeny do tvaru L , obvykle s jednou delší a jednou kratší stranou.  Většinou...

Níže prosím vyplňte Váš dotaz a informace pro kontaktování :

* Povinná pole

Storno nebo 

Rohové jídelní sety do kuchyně

Pokud nám to dispoziční řešení kuchyně nebo jídelny dovolí, je výhodné a velmi praktické použít prostorné rohové jídelní sety- sestavy. Kuchyňské rohové lavice mohou nabídnout oproti klasickým jídelním židlím pohodlnější stolování, především pak pro menší děti.


Rohové jídelní sety do kuchyně bývají řešeny do tvaru L , obvykle s jednou delší a jednou kratší stranou.  Většinou jsou rohové kuchyňské sety vyrobeny univerzálně tak, aby je bylo možno smontovat pravostranně i levostranně. Velkou výhodou rohového setu do kuchyně je integrovaný úložný prostor v lavici, který je obvykle přítupný po vyklopení sedací části.

 

Součástí kuchyňské rohové lavice bývá také praktická rohová polička v horní části rohu. Při výběru rohového jídelního setu do kuchyně nebo jídelny se nejčastěji řídíme podle designu, který nás na první pohled zaujme. Je už pouze na vás vybrat si na Intena.cz ze široké nabídky tvarů, materiálů a látek pro čalounění a pořídit novou rohovou sestavu do vaší kuchyně.

Zobrazit celý popis

Speciální nabídka na měsíc ÚNOR

Filtrování produktů

Upřesněte výběr Cena

Zboží v oddělení Rohové jídelní sety do kuchyně (2)

Sleva 2% na vše a doprava zdar
 
 777 158 960