Poradíme vám

tým odborníků Intena
Volejte 777 15 89 60
Napište nám dotaz

Pošlete nám dotaz

Jídelní sety kov - sklo

Jídelní sety kov - sklo

Mezi zajímavé oddělení jídelních setů a sestav v nabídce u INTENA nábytek patří zcela jistě jídelní sety - sestavy kov-sklo.   Kovové jídelní stoly se skleněnou stolovou deskou se vyznačují nádherným designem, který je řešený u většiny modelů ve vysoce moderním stylu. Jídelní sety kov-sklo okouzlí své zákazníky svou lehkostí a elegancí. Pokud jde o použití, své místo si jídelní...

Níže prosím vyplňte Váš dotaz a informace pro kontaktování :

* Povinná pole

Storno nebo 

Jídelní sety kov - sklo

Mezi zajímavé oddělení jídelních setů a sestav v nabídce u INTENA nábytek patří zcela jistě jídelní sety - sestavy kov-sklo.  Kovové jídelní stoly se skleněnou stolovou deskou se vyznačují nádherným designem, který je řešený u většiny modelů ve vysoce moderním stylu.


Jídelní sety kov-sklo okouzlí své zákazníky svou lehkostí a elegancí. Pokud jde o použití, své místo si jídelní sestavy kov-sklo najdou jak v prostorných, tak v malých kuchyních nebo jídelnách. Kovové části těchto jídelních sestav jsou obvykle lakovány tmavým nebo bílým lakem. Skleněná stolová deska je pak vyrobena z odolného, speciálně tvrzeného skla. 

 

Jídelní židle zde mají kovou konstrukci a moderně čalouněný sedák nebo také opěrák na záda. Moderní jídelní sestavy kov-sklo se nabízejí nejčastěji ve variantě 4+1. Součástí jídelního setu tedy bývá jeden praktický stůl a 4 jídelní židle. Pokud hledáte do vaší nové kuchyně nebo jídelny moderní jídelní sestavu, na Intena.cz si určitě vyberete. 

Zobrazit celý popis

Speciální nabídka na měsíc BŘEZEN

Filtrování produktů

Upřesněte výběr Cena

Zboží v oddělení Jídelní sety kov - sklo (3)

Sleva 2% na vše a doprava zdar
 
 777 158 960