Poradíme vám

tým odborníků Intena
Volejte 777 15 89 60
Napište nám dotaz

Pošlete nám dotaz

Jídelní sety kov - sklo

Jídelní sety kov - sklo

Mezi zajímavé oddělení jídelních setů a sestav v nabídce u INTENA nábytek patří zcela jistě jídelní sety - sestavy kov-sklo.   Kovové jídelní stoly se skleněnou stolovou deskou se vyznačují nádherným designem, který je řešený u většiny modelů ve vysoce moderním stylu. Jídelní sety kov-sklo okouzlí své zákazníky svou lehkostí a elegancí. Pokud jde o použití, své místo si jídelní...

Níže prosím vyplňte Váš dotaz a informace pro kontaktování :

* Povinná pole

Storno nebo 

Jídelní sety kov - sklo

Mezi zajímavé oddělení jídelních setů a sestav v nabídce u INTENA nábytek patří zcela jistě jídelní sety - sestavy kov-sklo.  Kovové jídelní stoly se skleněnou stolovou deskou se vyznačují nádherným designem, který je řešený u většiny modelů ve vysoce moderním stylu.


Jídelní sety kov-sklo okouzlí své zákazníky svou lehkostí a elegancí. Pokud jde o použití, své místo si jídelní sestavy kov-sklo najdou jak v prostorných, tak v malých kuchyních nebo jídelnách. Kovové části těchto jídelních sestav jsou obvykle lakovány tmavým nebo bílým lakem. Skleněná stolová deska je pak vyrobena z odolného, speciálně tvrzeného skla. 

 

Jídelní židle zde mají kovou konstrukci a moderně čalouněný sedák nebo také opěrák na záda. Moderní jídelní sestavy kov-sklo se nabízejí nejčastěji ve variantě 4+1. Součástí jídelního setu tedy bývá jeden praktický stůl a 4 jídelní židle. Pokud hledáte do vaší nové kuchyně nebo jídelny moderní jídelní sestavu, na Intena.cz si určitě vyberete. 

Zobrazit celý popis

Filtrování produktů

Upřesněte výběr Cena

Zboží v oddělení Jídelní sety kov - sklo (4)

Sleva 2% na vše a doprava zdar
 
 777 158 960