Poradíme vám

tým odborníků Intena
Volejte 777 15 89 60
Napište nám dotaz

Pošlete nám dotaz

Jídlení stoly masiv

Jídlení stoly masiv

Dřevěné jídelní stoly z masivu patří mezi nejprodávanější výrobky z naší nabídky. Dlouhá životnost a velká odolnost je u dřevěných jídelních stolů z masivu samozřejmostí. Pokud jde o vlastní dřevo, nejkvalitnější jsou jídelní stoly z masivního buku nebo stoly z dubového masivu. Bukové a dubové jídelní stoly se vyrábí v přírodním provedení, často je však na výběr možnost moření na...

Níže prosím vyplňte Váš dotaz a informace pro kontaktování :

* Povinná pole

Storno nebo 

Jídlení stoly masiv

Dřevěné jídelní stoly z masivu patří mezi nejprodávanější výrobky z naší nabídky. Dlouhá životnost a velká odolnost je u dřevěných jídelních stolů z masivu samozřejmostí. Pokud jde o vlastní dřevo, nejkvalitnější jsou jídelní stoly z masivního buku nebo stoly z dubového masivu.


Bukové a dubové jídelní stoly se vyrábí v přírodním provedení, často je však na výběr možnost moření na třešeň, olši, ořech, wenge nebo jiné odstíny. Levnější variantou jsou dřevěné jídelní stoly z masivu smrku a jídelní stoly z masivu borovice.

Design pro jídelní stoly z masivu

U INTENA nábytek můžete vybírat z mnoha typů jídelních stolů z přírodního dřeva. Jednotlivé modely se liší designem, materiálem a barevným odstínem. V nabídce dřevěných jídelních stolů z masivu jsou jak modely určené pro designově řešené kuchyně a jídelny, tak modely pro klasické stylové kuchyně praktického stylu.

 

Vlastní vzhled dotvářejí u dřevěných jídelních stolů především moderně řešené stolové desky a hezké tvarování stolových noh. Vysoká kvalita dílenského zpracování a výběrová kvalita materiálu pro výrobu řadí dřevěné jídelní stoly z masivu mezi nejlepší výrobky, které je možno do vaší kuchyně či jídelny pořídit.

Zobrazit celý popis

Speciální nabídka na měsíc BŘEZEN

Zboží v oddělení Jídlení stoly masiv (14)

Sleva 2% na vše a doprava zdar
 
 777 158 960