Poradíme vám

tým odborníků Intena
Volejte 777 15 89 60
Napište nám dotaz

Pošlete nám dotaz

Jídelní stoly kov - sklo

Jídelní stoly kov - sklo

Mezi zajímavé oddělení jídelních stolů v nabídce u INTENA nábytek patří zcela jistě jídelní stoly kov-sklo .  Kovové jídelní stoly se skleněnou stolovou deskou se vyznačují nádherným designem, který je řešený u většiny modelů ve vysoce moderním stylu. Jídelní stoly kov-sklo okouzlí své zákazníky svou lehkostí a elegancí. Pokud jde o použití, své místo si jídelní stoly kov-sklo...

Níže prosím vyplňte Váš dotaz a informace pro kontaktování :

* Povinná pole

Storno nebo 

Jídelní stoly kov - sklo

Mezi zajímavé oddělení jídelních stolů v nabídce u INTENA nábytek patří zcela jistě jídelní stoly kov-sklo.  Kovové jídelní stoly se skleněnou stolovou deskou se vyznačují nádherným designem, který je řešený u většiny modelů ve vysoce moderním stylu.


Jídelní stoly kov-sklo okouzlí své zákazníky svou lehkostí a elegancí. Pokud jde o použití, své místo si jídelní stoly kov-sklo najdou jak v prostorných, tak v malých kuchyních nebo jídelnách. Kovové části těchto jídelních stolů jsou obvykle lakovány tmavým nebo bílým lakem.


Skleněná stolová deska je pak vyrobena z odolného, speciálně tvrzeného skla. Moderní jídelní stoly kov-sklo se nabízejí nejčastěji ve variantě pro 4 osoby. Pokud hledáte do vaší nové kuchyně nebo jídelny moderní jídelní stůl, na Intena.cz si určitě vyberete.

Zobrazit celý popis

Filtrování produktů

Upřesněte výběr Cena

Zboží v oddělení Jídelní stoly kov - sklo (3)

Sleva 2% na vše a doprava zdar
 
 777 158 960