Poradíme vám

tým odborníků Intena
Volejte 777 15 89 60
Napište nám dotaz

Pošlete nám dotaz

Kulaté a oválné jídelní stoly

Kulaté a oválné jídelní stoly

Pokud nám to dispoziční řešení kuchyně nebo jídelny dovolí, je zajímavé použít prostorné kulaté nebo oválné jídelní stoly .  Tento tvar jídelních stolů může nabídnout oproti klasickým jídelním stolům pohodlnější stolování.   Při výběru kulatého jídelního stolu nesmíme zapomenout na doporučené minimální rozměry podle počtu osob.  Kulatý jídelní stůl pro 4 osoby by měl mít průměr...

Níže prosím vyplňte Váš dotaz a informace pro kontaktování :

* Povinná pole

Storno nebo 

Kulaté a oválné jídelní stoly

Pokud nám to dispoziční řešení kuchyně nebo jídelny dovolí, je zajímavé použít prostorné kulaté nebo oválné jídelní stoly.  Tento tvar jídelních stolů může nabídnout oproti klasickým jídelním stolům pohodlnější stolování.

 

Při výběru kulatého jídelního stolu nesmíme zapomenout na doporučené minimální rozměry podle počtu osob.  Kulatý jídelní stůl pro 4 osoby by měl mít průměr alespoň 105 cm, pro 5 a více osob by měl být průmět stolové desky minimálně 120 cm.

 

Při výběru oválného nebo kulatého jídelního stolu se nejčastěji řídíme podle designu, který nás na první pohled zaujme. Je už pouze na vás vybrat si na Intena.cz ze široké nabídky a pořídit nový kulatý či oválný stůl do vaší kuchyně.

Zobrazit celý popis

Filtrování produktů

Upřesněte výběr Cena

    Zboží v oddělení Kulaté a oválné jídelní stoly (2)

    Sleva 2% na vše a doprava zdar
     
     777 158 960