Poradíme vám

tým odborníků Intena
Volejte 777 15 89 60
Napište nám dotaz

Pošlete nám dotaz

Dřevěné jídelní židle z masivu

Dřevěné jídelní židle z masivu

Dřevěné jídelní židle patří mezi nejprodávanější výrobky z naší nabídky. Dlouhá životnost a velká odolnost je u dřevěných jídelních židlí z masivu samozřejmostí. Pokud jde o vlastní dřevo, nejkvalitnější jsou jídelní židle z masivu buku nebo dubu. Bukové a dubové židle se vyrábí v přírodním provedení, často je však na výběr možnost moření na třešeň, olši, ořech, wenge nebo...

Níže prosím vyplňte Váš dotaz a informace pro kontaktování :

* Povinná pole

Storno nebo 

Dřevěné jídelní židle z masivu

Dřevěné jídelní židle patří mezi nejprodávanější výrobky z naší nabídky. Dlouhá životnost a velká odolnost je u dřevěných jídelních židlí z masivu samozřejmostí. Pokud jde o vlastní dřevo, nejkvalitnější jsou jídelní židle z masivu buku nebo dubu.


Bukové a dubové židle se vyrábí v přírodním provedení, často je však na výběr možnost moření na třešeň, olši, ořech, wenge nebo jiné odstíny. Levnější variantou jsou dřevěné židle do kuchyně z masivu smrku a židle z masivní borovice.

Design pro jídelní židle z masivu

U INTENA nábytek můžete vybírat z mnoha typů kuchyňských židlí z přírodního dřeva. Jednotlivé modely se liší designem, materiálem a barevným odstínem. V nabídce dřevěných jídelních židlí z masivu jsou jak modely určené pro designově řešené kuchyně a jídelny, tak modely pro klasické stylové kuchyně praktického stylu.

 

Vlastní vzhled dotvářejí u dřevěných jídelních židlí především moderně řešené opěráky zad a hezké tvarování noh. Vysoká kvalita dílenského zpracování a výběrová kvalita materiálu pro výrobu řadí dřevěné židle z masivu mezi nejlepší výrobky, které je možno do vaší kuchyně či jídelny pořídit.

Zobrazit celý popis

Zboží v oddělení Dřevěné jídelní židle z masivu (42)

Sleva 2% na vše a doprava zdar
 
 777 158 960