Poradíme vám

tým odborníků Intena
Volejte 777 15 89 60
Napište nám dotaz

Pošlete nám dotaz

Kovové jídelní židle

Kovové jídelní židle

Mezi zajímavé oddělení jídelních židlí v nabídce u INTENA nábytek patří zcela jistě jídelní židle kovové .  Kovové židle s čalouněným sedákem se vyznačují nádherným designem, který je řešený u většiny modelů ve vysoce moderním stylu. Jídelní židle z kovu okouzlí své zákazníky svou lehkostí a elegancí. Pokud jde o použití, své místo si kovové židle do kuchyně najdou jak v...

Níže prosím vyplňte Váš dotaz a informace pro kontaktování :

* Povinná pole

Storno nebo 

Kovové jídelní židle

Mezi zajímavé oddělení jídelních židlí v nabídce u INTENA nábytek patří zcela jistě jídelní židle kovové.  Kovové židle s čalouněným sedákem se vyznačují nádherným designem, který je řešený u většiny modelů ve vysoce moderním stylu.


Jídelní židle z kovu okouzlí své zákazníky svou lehkostí a elegancí. Pokud jde o použití, své místo si kovové židle do kuchyně najdou jak v prostorných, tak v malých kuchyních nebo jídelnách. Kovové části těchto jídelních židlí jsou obvykle lakovány tmavým nebo bílým lakem.

Sedák kovové židle je pak čalouněný látkou moderního vzhledu nebo eko-kůží. Pokud hledáte do vaší nové kuchyně nebo jídelny moderní jídelní židle, na Intena.cz si určitě vyberete.

Zobrazit celý popis

Zboží v oddělení Kovové jídelní židle (14)

Sleva 2% na vše a doprava zdar
 
 777 158 960