Poradíme vám

tým odborníků Intena
Volejte 777 15 89 60
Napište nám dotaz

Pošlete nám dotaz

Moderní jídelní židle

Moderní jídelní židle

Celkový vzhled moderní jídelní židle by měl působit příjemně a útulně.  Základní myšlenkou je nepřeplácat trendovou jídelní židli různě složitými tvary. Ideální je, pokud je moderní kuchyňská židle vyrobena v lehkém vzhledu za použití zajímavého čalounění sedáku a opěráku zad. Rám moderní jídelní židle by měl být vyroben z kovu nebo tvrdého masivního dřeva. Optimální je použít...

Níže prosím vyplňte Váš dotaz a informace pro kontaktování :

* Povinná pole

Storno nebo 

Moderní jídelní židle

Celkový vzhled moderní jídelní židle by měl působit příjemně a útulně.  Základní myšlenkou je nepřeplácat trendovou jídelní židli různě složitými tvary. Ideální je, pokud je moderní kuchyňská židle vyrobena v lehkém vzhledu za použití zajímavého čalounění sedáku a opěráku zad.


Rám moderní jídelní židle by měl být vyroben z kovu nebo tvrdého masivního dřeva. Optimální je použít na kostru židle bukový nebo dubový masiv, popřípadě vrstvené lisované dřevo ( překližku ) , které se dá zajímavě tvarovat.

 

Trendem moderních kuchyňských židlí jsou tmavé odstíny ořechu a wenge, nebo naopak bílé židle do kuchyně. Především v menších místnostech může hrát světlá barva velmi důležitou roli v celkovém designovém odlehčení.  Objevte na Intena.cz své vysněné moderní jídelní židle do kuchyně a zařiďte si váš dům či byt podle aktuálních trendů a doporučení předních designérů.

Zobrazit celý popis

Filtrování produktů

Upřesněte výběr Cena

Zboží v oddělení Moderní jídelní židle (19)

Sleva 2% na vše a doprava zdar
 
 777 158 960