Poradíme vám

tým odborníků Intena
Volejte 777 15 89 60
Napište nám dotaz

Pošlete nám dotaz

Barové sety stůl a židle

Barové sety stůl a židle

Barové sestavy - sety naplňují v poslední době stále větší společenský význam.  Pokud často ve vašem domě či bytě příjmáte návštěvy, stanou se barové sestavy nezbytným doplňkem vaší kuchyně. Při výběru barové sestavy sestavy nebo barového setu můžete projevit vaši osobnost a originální představu do skutečnosti. Co nesmí chybět v barové sestavě ? Barové sestavy neboli barové sety se...

Níže prosím vyplňte Váš dotaz a informace pro kontaktování :

* Povinná pole

Storno nebo 

Barové sety stůl a židle

Barové sestavy - sety naplňují v poslední době stále větší společenský význam.  Pokud často ve vašem domě či bytě příjmáte návštěvy, stanou se barové sestavy nezbytným doplňkem vaší kuchyně. Při výběru barové sestavy sestavy nebo barového setu můžete projevit vaši osobnost a originální představu do skutečnosti.

Co nesmí chybět v barové sestavě ?

Barové sestavy neboli barové sety se skládají z barových židlí a barového stolu. Při výběru nové barové sestavy se můžete rozhodnout ze dvou variant: První variantou je vybrat s připravené nabídky, ve které jsou barové sestavy či barové sety předem zkompletované podle designu nebo oblíbenosti zákazníků.

 

Druhá varianta znamená že si barovou sestavu můžete nakombinovat libovolně podle vašich představ. Můžete nezávisle podle potřeby vybrat barový stůl v klasickém, kulatém nebo oválném tvaru. K barovému stolu si pak vyberete potřebný počet barových židlí. Barové židle do kuchyně vybíráme nejčastěji podle designu, který nás na první pohled zaujme.

Materiál pro barové sestavy - sety

Při nákupu barové sestavy by jste se měli kromě designu zaměřit také na celkovou stabilitu barového stolu a židlí. Moderní trendy nabízejí barové sestavy - sety z masivu, nebo designové kovové barové sestavy.  Ať již vyberete jakýkoli model barové sestavy, s nákupem na Intena.cz nemusíte mít žádné obavy.

Zobrazit celý popis

Filtrování produktů

Upřesněte výběr Cena

Zboží v oddělení Barové sety stůl a židle (2)

Sleva 2% na vše a doprava zdar
 
 777 158 960