Poradíme vám

tým odborníků Intena
Volejte 777 15 89 60
Napište nám dotaz

Pošlete nám dotaz

Sedací soupravy

Sedací soupravy

Sedací soupravy nebo pohovky jsou nezbytnou součástí každého interiéru a málokdo si představí kompletně zařízený byt, který postrádá sedací soupravu.  Není však pohovka jako pohovka. Sedací soupravy do obýváku jsou jedinečné,  stejně jako obyvatelé vlastního bytu či domu.  Vyberte si svou novou oblíbenou sedací soupravu dle tvaru, rozměrů a podle individuálního designu, který vás zaujme....

Níže prosím vyplňte Váš dotaz a informace pro kontaktování :

* Povinná pole

Storno nebo 

Sedací soupravy

Sedací soupravy nebo pohovky jsou nezbytnou součástí každého interiéru a málokdo si představí kompletně zařízený byt, který postrádá sedací soupravu.  Není však pohovka jako pohovka. Sedací soupravy do obýváku jsou jedinečné,  stejně jako obyvatelé vlastního bytu či domu.  Vyberte si svou novou oblíbenou sedací soupravu dle tvaru, rozměrů a podle individuálního designu, který vás zaujme.

Rozkládací sedací soupravy - praktické řešení pro návštěvy

Rozkládací sedací soupravy můžeme považovat za určité speciální postele nabízející pohodlí pohovky. Své místo mají v každém obývacím pokoji, kde například řešíme prostor pro spaní hostů.  A naopak můžeme rozkládací sedačku umístnit v ložnici namísto postele. Rychlým přestavením pak v okamžiku změníme lůžko v útulnou pohovku. Ať už vaše návštěva bude chtít zůstat přes noc, nebo jen nemáte rádi chrápání vašeho partnera, s rozkladací sedací soupravou vždy najdete řešení.

Rohové sedací soupravy - nejprodávanější se všech modelů

Pokud nám to dispoziční řešení obývacího pokoje nabízí, je výhodné a  velmi praktické použít prostorné rohové sedací soupravy. Rohové sedačky mohou nabídnout oproti klasickým pohovkám velkorysejší prostor pro odpočinek a relaxaci, především pak pro početnější návštěvy.

 

Při výběru rohové sedačky se nejčastěji řídíme podle designu, který nás na první pohled zaujme. Je už pouze na vás vybrat si na Intena.cz ze široké nabídky tvarů, materiálů a látek pro čalounění a pořídit novou rohovou sedací soupravu do vašeho obýváku.

Jakou zvolit velikost sedací soupravy do obýváku ?

Sedací souprava 3+2 je oblíbený praktický všeuměl. Skládá se z pohodlné dvoumístné a tří-místné pohovky. Sedačka 3+2 okamžitě vytváří útulnou a domáckou atmosféru, a perfektně hodí do jakéhokoli stávajícího zařízení. Sedací soupravy 3+2+1 jsou ideální pro ty, kteří nechtějí, aby se ušetřilo místo, ale hledají maximální pohodlí a velký prostor pro odpočinek.


Sedačky 3+2+1 se skládají z široké třímístné a dvoumístné pohovky a z jednoho samostatného křesla. Sedačky 3+2+1 jsou ideální pro rodiny s dětmi, které hledají dostatek prostoru pro odpočinek pro všechny členy. Jestliže hledáte moderní sedací soupravu, nebo jste spíše zastáncem klasického stylu,  z nabídky sedaček na INTENA.cz si určitě vyberete.

Zobrazit celý popis

Filtrování produktů

Upřesněte výběr Cena

Zboží v oddělení Sedací soupravy (29)

Sleva 2% na vše a doprava zdar
 
 777 158 960