Poradíme vám

tým odborníků Intena
Volejte 777 15 89 60
Napište nám dotaz

Pošlete nám dotaz

Křesla a taburety

Křesla a taburety

Pokud máte při zařizování vašeho obýváku málo místa nebo vaše sedací souprava nenabízí dostatečný počet míst pro celou rodinu, můžete vybrat z naší nabídky samostatné nabídky křesla a taburety . Výhodou pořízení samostatného křesla je možnost umístnění prakticky kdekoli, tj. nejen ve vašem obývacím pokoji. Křesla z naší nabídky jsou vhodné také do ložnic nebo dětských pokojů,...

Níže prosím vyplňte Váš dotaz a informace pro kontaktování :

* Povinná pole

Storno nebo 

Křesla a taburety

Pokud máte při zařizování vašeho obýváku málo místa nebo vaše sedací souprava nenabízí dostatečný počet míst pro celou rodinu, můžete vybrat z naší nabídky samostatné nabídky křesla a taburety. Výhodou pořízení samostatného křesla je možnost umístnění prakticky kdekoli, tj. nejen ve vašem obývacím pokoji.


Křesla z naší nabídky jsou vhodné také do ložnic nebo dětských pokojů, křesla do obývacího pokoje jsou však nejprodávanější skupinou. Při výběru křesla nebo taburetu se řídíme celkovým designem a požadovaným účelem. Kvalitní křeslo do obývacího pokoje musí zajistit dostatek prostoru a pohodlí pro odpočinek.

Relaxační masážní křesla jsou hitem...

Pokud požadujete, aby byl váš odpočinek ještě více intenzivnější, nabízíme speciální relaxační masážní křesla. Díky svému speciálnímu masážnímu mechanismu dovedou navodit stejný pocit, jako by jste byli na kvalitní masáži zad. Speciální skupinou jsou stále oblíbené houpací křesla.

 

Ačkoli houpací křesla pomalu ztrácejí své důležité zastoupení v každém obývacím pokoji, stále si najdou své milovníky příjemné relaxace například u sledování televize. Materiálem na výrobu křesel a taburetů bývá nejčastěji pevná textilní látka, kůže nebo speciální eko-kůže. Všechna křesla a taburety z nabídky na INTENA.cz jsou originálně designově provedena tak , aby si mohl vybrat opravdu každý.

Zobrazit celý popis

Filtrování produktů

Upřesněte výběr Cena

Zboží v oddělení Křesla a taburety (30)

Sleva 2% na vše a doprava zdar
 
 777 158 960