Poradíme vám

tým odborníků Intena
Volejte 777 15 89 60
Napište nám dotaz

Pošlete nám dotaz

Pohovky a gauče

Pohovky a gauče

Pohovky a gauče jsou nezbytnou součástí každého menšího interiéru a málokdo si představí  byt 1+1 nebo 2+1, který postrádá kvalitní pohovku. Není však pohovka jako pohovka. Pohovky do obývacího pokoje jsou originální,  stejně jako obyvatelé vlastního bytu či domu. Vyberte si svou novou oblíbenou pohovku dle tvaru, rozměrů a podle individuálního designu, který vás zaujme. Dvoumístná...

Níže prosím vyplňte Váš dotaz a informace pro kontaktování :

* Povinná pole

Storno nebo 

Pohovky a gauče

Pohovky a gauče jsou nezbytnou součástí každého menšího interiéru a málokdo si představí  byt 1+1 nebo 2+1, který postrádá kvalitní pohovku. Není však pohovka jako pohovka. Pohovky do obývacího pokoje jsou originální,  stejně jako obyvatelé vlastního bytu či domu.

Vyberte si svou novou oblíbenou pohovku dle tvaru, rozměrů a podle individuálního designu, který vás zaujme.

Dvoumístná nebo třímístná pohovka do obýváku ?

Pohovky pro dvě osoby, jak již z názvu vyplývá,  nabízí dostatečný prostor pro pohodlné usazení dvou osob. Pokud rádi trávíte volný čas v soukromí a nepříjmáte velké návštěvy, pak jsou pohovky pro 2 osoby ideálním řešením právě do vašeho obývacího pokoje.

Pokud k vám občas zavítá menší návštěva, nebo se třeba jen rádi odpoledne natáhnete k televizi, pak jsou pro vás ideální pohovky pro 3 osoby

Rozkládací pohovky a gauče - praktické řešení pro návštěvy

Rozkládací pohovky nebo gauče můžeme považovat za určité speciální postele nabízející pohodlí pohovky. Své místo mají v každém obýváku, kde například řešíme prostor pro spaní hostů.  A naopak můžeme rozkládací pohovku umístnit v ložnici namísto postele. Rychlým přestavením pak v okamžiku změníme lůžko v útulnou pohovku.

 

Ať už vaše návštěva bude chtít zůstat přes noc, nebo jen nemáte rádi chrápání vašeho partnera, s rozkladací pohovkou vždy najdete řešení. Pokud hledáte moderní pohovku do obýváku, nebo jste spíše zastáncem klasického stylu,  z nabídky pohovek a gaučů na INTENA.cz si určitě vyberete.

Zobrazit celý popis

Filtrování produktů

Upřesněte výběr Cena

    Zboží v oddělení Pohovky a gauče (37)

    Sleva 2% na vše a doprava zdar
     
     777 158 960