Poradíme vám

tým odborníků Intena
Volejte 777 15 89 60
Napište nám dotaz

Pošlete nám dotaz

Komody a prádelníky

Komody a prádelníky

V naší nabídce naleznete širokou škálu zásuvkových komod a prádelníků.   Podle vašeho stylu vybírejte dřevěné komody z masivu , designové moderní komody nebo jednoduché komody klasického tvaru.  Dle vnitřního členění nabízíme komody zásuvkové , komody dvířkové nebo kombinované.    Komoda nebo prádelník jsou skvělé kusy nábytku pro různé drobnosti, oděvy, lůžkoviny, ručníky a...

Níže prosím vyplňte Váš dotaz a informace pro kontaktování :

* Povinná pole

Storno nebo 

Komody a prádelníky

V naší nabídce naleznete širokou škálu zásuvkových komod a prádelníků.   Podle vašeho stylu vybírejte dřevěné komody z masivu, designové moderní komody nebo jednoduché komody klasického tvaru.  Dle vnitřního členění nabízíme komody zásuvkové, komody dvířkové nebo kombinované. 

 

Komoda nebo prádelník jsou skvělé kusy nábytku pro různé drobnosti, oděvy, lůžkoviny, ručníky a například i boty. Komody do ložnice by měli být funkční a dostatečně prostorné.  Pomohou vám doma udržovat pořádek a zároveň umožňují vytvořit elegantní interiér.  Pokud hledáte komodu do obývacího pokoje, nepřehlédněte moderní modely s netradičním tvarem, skvěle doplněným designovými úchytkami.

Zobrazit celý popis

Filtrování produktů

Upřesněte výběr Cena

    Zboží v oddělení Komody a prádelníky (382)

    Sleva 2% na vše a doprava zdar
     
     777 158 960