Poradíme vám

tým odborníků Intena
Volejte 777 15 89 60
Napište nám dotaz

Pošlete nám dotaz

Pohovky s úložným prostorem

Pohovky s úložným prostorem

Pokud zařizuje malý obývák , nebo řešíte otázku kam uložit například lůžkoviny pro hosty,  pak jsou pohovky s úložným prostorem zcela jistě tím správným řešením. Pohovky a gauče s úložným prostorem jsou v poslední době mezi zákazníky stále více oblíbené.  Mimo relaxační odpočinkové funkce nabízejí také v menších obývacích pokojích důležitou praktickou funkci. Rozkládací nebo klasické...

Níže prosím vyplňte Váš dotaz a informace pro kontaktování :

* Povinná pole

Storno nebo 

Pohovky s úložným prostorem

Pokud zařizuje malý obývák, nebo řešíte otázku kam uložit například lůžkoviny pro hosty,  pak jsou pohovky s úložným prostorem zcela jistě tím správným řešením. Pohovky a gauče s úložným prostorem jsou v poslední době mezi zákazníky stále více oblíbené.  Mimo relaxační odpočinkové funkce nabízejí také v menších obývacích pokojích důležitou praktickou funkci.

Rozkládací nebo klasické pohovky s úložným prostorem ?

Pohovky a gauče s úložným prostorem se vyrábějí jako klasické pevné, nebo jako rozkládací pohovky s úložným prostorem.  Rozkládací úložné pohovky mají většinou přístupný úložný prostor po jejich rozložení. Pokud jde o materiál potahové látky pro úložné pohovky, mezi nejoblíbenější na Intena.cz jsou pohovky z ekokůže, mikroplyše nebo z jiných pevných tkanin různých odstínů.

Zobrazit celý popis

Filtrování produktů

Upřesněte výběr Cena

    Zboží v oddělení Pohovky s úložným prostorem (18)

    Sleva 2% na vše a doprava zdar
     
     777 158 960