Poradíme vám

tým odborníků Intena
Volejte 777 15 89 60
Napište nám dotaz

Pošlete nám dotaz

TV a HiFi stolky z masivu

TV a HiFi stolky z masivu

Dřevěné TV a HiFi stolky z masivu patří mezi oblíbené výrobky z naší nabídky. Dlouhá životnost a velká odolnost je u dřevěných televizních stolků z masivu samozřejmostí. Pokud jde o vlastní dřevo, oblíbené jsou konferenční stolky z masivního buku , smrku nebo borovice.    Často je však na výběr možnost moření na třešeň, olši, ořech, wenge nebo jiné odstíny. U INTENA nábytek můžete...

Níže prosím vyplňte Váš dotaz a informace pro kontaktování :

* Povinná pole

Storno nebo 

TV a HiFi stolky z masivu

Dřevěné TV a HiFi stolky z masivu patří mezi oblíbené výrobky z naší nabídky. Dlouhá životnost a velká odolnost je u dřevěných televizních stolků z masivu samozřejmostí. Pokud jde o vlastní dřevo, oblíbené jsou konferenční stolky z masivního buku, smrku nebo borovice. 

 

Často je však na výběr možnost moření na třešeň, olši, ořech, wenge nebo jiné odstíny. U INTENA nábytek můžete vybírat z několika typů TV a HiFi stolků z přírodního dřeva. Jednotlivé modely se liší designem, materiálem a barevným odstínem. V nabídce dřevěných televizních stolků z masivu jsou jak modely určené pro designově řešené obývací pokoje, tak modely pro klasické stylové obýváky praktického stylu.

Zobrazit celý popis

Zboží v oddělení TV a HiFi stolky z masivu (4)

Sleva 2% na vše a doprava zdar
 
 777 158 960