Poradíme vám

tým odborníků Intena
Volejte 777 15 89 60
Napište nám dotaz

Pošlete nám dotaz

TV a HiFi stolky kov - sklo

TV a HiFi stolky kov - sklo

TV a Hifi stolky kov-sklo patří zcela jistě mezi oblíbené  oddělení v nabídce u INTENA.cz. Kovové televizní stolky nebo stolky kov-sklo okouzlí své zákazníky svou lehkostí a elegancí. Pokud jde o použití, své místo si televizní stolky kov-sklo najdou jak v prostorných, tak v malých obývacích pokojích.     Kovové části těchto TV a HiFi stolků jsou obvykle lakovány tmavým nebo...

Níže prosím vyplňte Váš dotaz a informace pro kontaktování :

* Povinná pole

Storno nebo 

TV a HiFi stolky kov - sklo

TV a Hifi stolky kov-sklo patří zcela jistě mezi oblíbené  oddělení v nabídce u INTENA.cz. Kovové televizní stolky nebo stolky kov-sklo okouzlí své zákazníky svou lehkostí a elegancí. Pokud jde o použití, své místo si televizní stolky kov-sklo najdou jak v prostorných, tak v malých obývacích pokojích.

 

 

Kovové části těchto TV a HiFi stolků jsou obvykle lakovány tmavým nebo bílým lakem. Skleněná horní deska je pak vyrobena z odolného, speciálně tvrzeného skla. Moderní televizní stolky kov-sklo se mohou stát ideálním kusem nábytku ve vašem obýváku. Prohlédněte si jednotlivé modely a váš nový TV stolek si na Intena.cz si určitě vyberete.

Zobrazit celý popis

Zboží v oddělení TV a HiFi stolky kov - sklo (1)

Sleva 2% na vše a doprava zdar
 
 777 158 960