Poradíme vám

tým odborníků Intena
Volejte 777 15 89 60
Napište nám dotaz

Pošlete nám dotaz

Konferenční stolky z masivu

Konferenční stolky z masivu

Dřevěné konferenční stolky z masivu patří mezi oblíbené výrobky z naší nabídky. Dlouhá životnost a velká odolnost je u dřevěných konferenčních stolků z masivu samozřejmostí. Pokud jde o vlastní dřevo, nejkvalitnější jsou konferenční stolky z masivního buku nebo stolky z dubového masivu. Bukové a dubové konferenční stolky se vyrábí v přírodním provedení, často je však na výběr...

Níže prosím vyplňte Váš dotaz a informace pro kontaktování :

* Povinná pole

Storno nebo 

Konferenční stolky z masivu

Dřevěné konferenční stolky z masivu patří mezi oblíbené výrobky z naší nabídky. Dlouhá životnost a velká odolnost je u dřevěných konferenčních stolků z masivu samozřejmostí. Pokud jde o vlastní dřevo, nejkvalitnější jsou konferenční stolky z masivního buku nebo stolky z dubového masivu.


Bukové a dubové konferenční stolky se vyrábí v přírodním provedení, často je však na výběr možnost moření na třešeň, olši, ořech, wenge nebo jiné odstíny. Levnější variantou jsou dřevěné konferáky z masivu smrku a stolky z masivu borovice.

Design pro konferenční stolky z masivu

U INTENA nábytek můžete vybírat z mnoha typů konferenčních stolků z přírodního dřeva. Jednotlivé modely se liší designem, materiálem a barevným odstínem. V nabídce dřevěných konferenčních stolků z masivu jsou jak modely určené pro designově řešené obývací pokoje, tak modely pro klasické stylové obýváky praktického stylu.

 

Vlastní vzhled dotvářejí u dřevěných konferenčních stolků především moderně řešené horní desky a hezké tvarování  noh. Vysoká kvalita dílenského zpracování a výběrová kvalita materiálu pro výrobu řadí dřevěné konferenční stolky z masivu mezi nejlepší výrobky, které je možno do vašeho obývacího pokoje pořídit.

Zobrazit celý popis

Filtrování produktů

Upřesněte výběr Cena

    Zboží v oddělení Konferenční stolky z masivu (6)

    Sleva 2% na vše a doprava zdar
     
     777 158 960