Poradíme vám

tým odborníků Intena
Volejte 777 15 89 60
Napište nám dotaz

Pošlete nám dotaz

Níže prosím vyplňte Váš dotaz a informace pro kontaktování :

* Povinná pole

Storno nebo 

MIREAL

Firma Ložnice MIREAL je předním českým výrobcem postelí a ložnicového nábytku navazujícím na tradici výroby dřevěného nábytku ve Veselí nad Moravou. Nábytek a postele Mireal jsou vyráběny z bukového a dubového dřeva, případně z dýhovaných materiálů.


Všechny ložnice a postele Mireal splňují kvalitativní, technické a hygienické parametry a odpovídají nejpřísnějším požadavkům českých i evropských norem.  Prioritou firmi Mireal je cit pro ekologii a ochranu přírody. Mezi nejznámější sortiment produkce Mireal patří:


Ložnice a postele Carolina


Masivní postele Carolina jsou jedinečné na českém trhu s nábytkem zejména pro své parametry (základní rám postele má sílu 50 mm) , neotřelý design a celkové řešení a zpracování v kombinaci s výslednou cenou. Postele a další nábytek  ložnicové řady Carolina jsou vyrobeny z masivního buku (kombinace průběžného buku a cinku).


Ložnice a postele Helen 


U ložnice Helen jsou postel, noční stolky a doplňky ( komody a nástěnné zrcadlo ) dodávány z masivního buku. Povrchová úprava je provedena odstínech natur, třešeň , tmavý ořech nebo bílá.


Postele a ložnice Aspena


Postele a nábytek z ložnice Aspena jsou dodávány z kombinace masivního dubu nebo buku a dýhy, skříně jsou dodávány v provedení - uvnitř bukové lamino a venku dubová nebo buková dýha. Dveře u skříní ložnice Aspena jsou oboustranně dýhované.


Postele Leona


Postele Leona jsou vyráběny z masivního buku a  dodává se standardně v odstínech: natur, třešeň, tmavý ořech nebo bílá. Postelová řada Leona je vytvořena velmi variabilně tak, aby oslovila co nejširší okruh zájemců o kvalitní spaní. Pod postele Leona je možné umístit úložné prostory MAX i v kombinaci s bočními výklopnými pístovými rošty. Součástí nabídky je široká paleta doplňků (noční stolky, zrcadlo, komody), které jsou dodávány ve smontovaném stavu.

Zobrazit celý popis

MIREAL - pokračujte dále ve výběru:
Zboží v oddělení MIREAL (61)

produktů na stránce

Sleva 2% na vše a doprava zdar
 
 777 158 960