Poradíme vám

tým odborníků Intena
Volejte 777 15 89 60
Napište nám dotaz

Pošlete nám dotaz

Postele

Postele

Postel je nezbytnou součástí každé domácnosti. Pohodlný, pevný rám postele a kvalitní správně vybraná zdravotní matrace nabídnou vždy příjemný  pohodlný odpočinek a zdravý spánek.  Na INTENA.cz nabízíme postele do každé místnosti. Dětské postele z naší nabídky zajistí krásné sny pro vaše nejmilejší. Postele do ložnice nabízíme v mnoha designových stylech a materiálech, které...

Níže prosím vyplňte Váš dotaz a informace pro kontaktování :

* Povinná pole

Storno nebo 

Postele

Postel je nezbytnou součástí každé domácnosti. Pohodlný, pevný rám postele a kvalitní správně vybraná zdravotní matrace nabídnou vždy příjemný  pohodlný odpočinek a zdravý spánek.  Na INTENA.cz nabízíme postele do každé místnosti. Dětské postele z naší nabídky zajistí krásné sny pro vaše nejmilejší.


Postele do ložnice nabízíme v mnoha designových stylech a materiálech, které nejlépe vyhovují potřebám každého zákazníka (např. dřevo, kůže, kov, hliník, čalouněné postele, apod.).   Všechny postele jsou nabízeny ve variantách bez úložného prostoru, nebo jako postele s úložným prostorem. Rovněž rozkládací postele nebo postele pro seniory nechybí v naší obrovské nabídce kvalitních lůžek.

Nejpoužívanější rozměry pro postele

V našem obchodě najdete standardní postele jednolůžka 80x200cm nebo 90x200cm , rozšířené postele 120x200cm nebo 140x200cm a postele dvoulůžka 160x200xm a 180x200 . Pro větší komfort a vyšší osoby nabízíme postele 90x210cm a 90x220cm, případně širší 100x200 cm.

Jaký materiál pro postel ?

Dřevěné postele z masivu patří mezi nejprodávanější výrobky z naší nabídky. Dlouhá životnost a velká odolnost je u dřevěných postelí z masivu samozřejmostí. Pokud jde o vlastní dřevo, nejkvalitnější jsou postele z masivního buku nebo postele z dubového masivu. Bukové a dubové postele se vyrábí v přírodním provedení, často je však na výběr možnost moření na tabák, ořech, wenge nebo jiné odstíny.

 

Levnější variantou jsou dřevěné postele z masivu smrku a postele z masivní borovice. Jejich součástí pak často bývají dřevěné laťkové rošty. Pokud potřebujete ušetřit, jsou pro vás nejvyhodnější postele z lamina, které naleznete v nabídce na Intena.cz za skvělé ceny.

Zobrazit celý popis

Speciální nabídka na měsíc BŘEZEN

<
>

Filtrování produktů

Upřesněte výběr Cena

    Zboží v oddělení Postele (1209)

    Sleva 2% na vše a doprava zdar
     
     777 158 960