Poradíme vám

tým odborníků Intena
Volejte 777 15 89 60
Napište nám dotaz

Pošlete nám dotaz

Konferenční stolky kov - sklo

Konferenční stolky kov - sklo

Mezi zajímavé oddělení konferenčních stolků v nabídce u INTENA nábytek patří zcela jistě konferenční stolky kov-sklo .  Kovové konferenční stolky nebo stolky se skleněnou stolovou deskou se vyznačují nádherným designem, který je řešený u většiny modelů ve vysoce moderním stylu. Konferenční stolky kov-sklo okouzlí své zákazníky svou lehkostí a elegancí. Pokud jde o použití, své...

Níže prosím vyplňte Váš dotaz a informace pro kontaktování :

* Povinná pole

Storno nebo 

Konferenční stolky kov - sklo

Mezi zajímavé oddělení konferenčních stolků v nabídce u INTENA nábytek patří zcela jistě konferenční stolky kov-sklo.  Kovové konferenční stolky nebo stolky se skleněnou stolovou deskou se vyznačují nádherným designem, který je řešený u většiny modelů ve vysoce moderním stylu.


Konferenční stolky kov-sklo okouzlí své zákazníky svou lehkostí a elegancí. Pokud jde o použití, své místo si konferáky kov-sklo najdou jak v prostorných, tak v malých obývacích pokojích. Kovové části těchto konferenčních stolků jsou obvykle lakovány tmavým nebo bílým lakem.


Skleněná stolová deska je pak vyrobena z odolného, speciálně tvrzeného skla. Moderní konferenční stolky kov-sklo se mohou stát ideálním kusem nábytku ve vašem obýváku. Prohlédněte si jednotlivé modely a váš nový konferák si na Intena.cz si určitě vyberete.

Zobrazit celý popis

Filtrování produktů

Upřesněte výběr Cena

Zboží v oddělení Konferenční stolky kov - sklo (8)

Sleva 2% na vše a doprava zdar
 
 777 158 960