Poradíme vám

tým odborníků Intena
Volejte 777 15 89 60
Napište nám dotaz

Pošlete nám dotaz

Rohové sedací soupravy

Rohové sedací soupravy

Pokud nám to dispoziční řešení obývacího pokoje nabízí, je výhodné a  velmi praktické použít prostorné rohové sedací soupravy . Rohové sedačky mohou nabídnout oproti klasickým pohovkám velkorysejší prostor pro odpočinek a relaxaci, především pak pro početnější návštěvy. Rohové sedačky bývají řešeny do tvaru L , obvykle s jednou delší a jednou kratší stranou.  Některé rohové sedací...

Níže prosím vyplňte Váš dotaz a informace pro kontaktování :

* Povinná pole

Storno nebo 

Rohové sedací soupravy

Pokud nám to dispoziční řešení obývacího pokoje nabízí, je výhodné a  velmi praktické použít prostorné rohové sedací soupravy. Rohové sedačky mohou nabídnout oproti klasickým pohovkám velkorysejší prostor pro odpočinek a relaxaci, především pak pro početnější návštěvy.


Rohové sedačky bývají řešeny do tvaru L , obvykle s jednou delší a jednou kratší stranou.  Některé rohové sedací soupravy jsou vyrobeny univerzálně tak, aby je bylo možno smontovat pravostranně i levostranně. U některých typů rohových sedacích souprav je potřeba orientaci předem zvolit.

Co vlastně rohové sedací soupravy nabízí?

Velkou výhodou rohových sedacích souprav je často přítomný integrovaný úložný prostor, který je obvykle přístupný po vyklopení sedací části. Součástí rohových sedaček může být také rozkládací mechanismus pro vytvoření plochy pro spaní.

 

Při výběru rohové sedací soupravy se nejčastěji řídíme podle designu, který nás na první pohled zaujme. Je už pouze na vás vybrat si na Intena.cz ze široké nabídky tvarů, materiálů a látek pro čalounění a pořídit novou rohovou sedací soupravu do vašeho obýváku.

Zobrazit celý popis

Filtrování produktů

Upřesněte výběr Cena

Zboží v oddělení Rohové sedací soupravy (29)

Sleva 2% na vše a doprava zdar
 
 777 158 960