Poradíme vám

tým odborníků Intena
Volejte 777 15 89 60
Napište nám dotaz

Pošlete nám dotaz

Sedací soupravy s úložným prostorem

Sedací soupravy s úložným prostorem

Pokud zařizuje malý obývací pokoj , nebo řešíte otázku kam uložit například lůžkoviny pro hosty,  pak jsou sedací soupravy s úložným prostorem zcela jistě tím správným řešením pro váš obývací pokoj. Sedací soupravy s úložným prostorem jsou v poslední době mezi zákazníky stále více oblíbené. Mimo relaxační odpočinkové funkce nabízejí také v menších obývacích pokojích důležitou praktickou...

Níže prosím vyplňte Váš dotaz a informace pro kontaktování :

* Povinná pole

Storno nebo 

Sedací soupravy s úložným prostorem

Pokud zařizuje malý obývací pokoj, nebo řešíte otázku kam uložit například lůžkoviny pro hosty,  pak jsou sedací soupravy s úložným prostorem zcela jistě tím správným řešením pro váš obývací pokoj. Sedací soupravy s úložným prostorem jsou v poslední době mezi zákazníky stále více oblíbené.

Mimo relaxační odpočinkové funkce nabízejí také v menších obývacích pokojích důležitou praktickou funkci.

Rohové nebo klasické sedací soupravy s úložným prostorem ?

Sedačky s úložným prostorem se vyrábějí jako klasické rovné nebo jako rohové sedací soupravy s úložným prostorem.  Rohové úložné sedačky mají většinou jednu část rohu pevnou nebo rozkládací a ve druhé části rohu se nachází výklopný sedák. Pokud jde o materiál pro sedačky s úložným prostorem, největší kvalitu dílenského zpracování mají sedačky s kostrou z tvrdého dřeva.

 

Kvalitní dřevěná kostra sedačky je pak základním předpokladem pro pohodlné sezení a odpočinek.  Životnost úložné sedačky závisí také na kvalitě potahové látky.  Mezi nejoblíbenější rohové sedačky s úložným prostorem na Intena.cz jsou z ekokůže, mikroplyše nebo z jiných pevných tkanin různých odstínů.

Zobrazit celý popis

Filtrování produktů

Upřesněte výběr Cena

Zboží v oddělení Sedací soupravy s úložným prostorem (19)

Sleva 2% na vše a doprava zdar
 
 777 158 960