Poradíme vám

tým odborníků Intena
Volejte 777 15 89 60
Napište nám dotaz

Pošlete nám dotaz

Níže prosím vyplňte Váš dotaz a informace pro kontaktování :

* Povinná pole

Storno nebo 

MONTERO

Nábytek MONTERO je obchodní značka pro kvalitní český značkový nábytek z produkce firmy Intermont.  Mezi nejprodávanější sortiment značky Montero patří nábytek do dětského a studentského pokoje, ložnice a postele z masivu. Tradice výroby nábytku značky Montero se datuje od poloviny minulého století. Ucelenou nabídku Montero tvoří nejen výše zmíněný nábytek, ale i matrace, obývací pokoje, knihovny, pracovny a kancelářský nábytek.


Dětské pokoje Montero


Dětský nábytek Montero je kvalitní nábytek vhodný pro vybavení moderních dětských i studentských pokojů. V nabídce dětských pokojů Montero je více než 18 různých designových a barevných řešení. Každá z řad dětského nábytku Montero má své výhody a přednosti, jejich celkový počet vytváří dostatečně bohatou kolekci dětského a studentského nábytku, abychom uspokojili požadavky i těch nejnáročnějších zákazníků.


Ložnice a postele Montero


Pouze ložnice vybavená kvalitním nábytkem vám umožní opravdový odpočinek po náročném dni. Vhodně zvolená postel Montero bezesporu splní očekávání i těch nejnáročnějších zákazníků. Mezi nejžádanější postele Montero patří postele z masivu resp. bukové celomasivní postele a dubové celomasivní postele. Vnímání masivního dřeva, z kterého jsou postele Montero vyrobeny přispívá k přenosu pozitivní energie na člověka.  Výsuvnými úložnými prostory resp. samostatnými šuplíky lze osadit pod většinu postelí českého značkového nábytku Montero.


Obývací pokoje a kancelářský nábytek Montero


Stavebnicový, ekonomický kancelářský nábytek a obývací pokoje Montero jsou vyráběny z vysoce odolných eko dřevotřískových desek laminovaných s ABS hranami. Použití kvalitních materiálů jde ruku v ruce s technickým a konstrukčním řešením zahrnující mimo jiné stoly a skříně s výškovou aretací (pro vyrovnání nerovností podlah) a speciálně osazená záda skříní v drážce, tak aby lépe odolávala každodenní manipulaci se šanony. Nejen výše zmiňované záležitosti vytvářejí dokonalý kancelářský nábytek Montero a nábytek do obývacího pokoje s vysokou životností.

Zobrazit celý popis

Zboží v oddělení MONTERO (760)

produktů na stránce

Sleva 2% na vše a doprava zdar
 
 777 158 960