Poradíme vám

tým odborníků Intena
Volejte 777 15 89 60
Napište nám dotaz

Pošlete nám dotaz

Matrace

Matrace

Při výběru nové matrace by jste měli věnovat pozornost nejen správné velikosti, ale také tvrdosti a materiálu, ze kterého je matrace vyrobena.  Na INTENA.cz nabízíme široký výběr matrací  s různými druhy materiálů .  Všechny matrace INTENA mají vysokou kvalitu .  Matrace z našeho obchodu jsou velmi pohodlné , stejně jako zdravotně 100% bezpečné.  Nejpoužívanější rozměry matrace V...

Níže prosím vyplňte Váš dotaz a informace pro kontaktování :

* Povinná pole

Storno nebo 

Matrace

Při výběru nové matrace by jste měli věnovat pozornost nejen správné velikosti, ale také tvrdosti a materiálu, ze kterého je matrace vyrobena.  Na INTENA.cz nabízíme široký výběr matrací  s různými druhy materiálů .  Všechny matrace INTENA mají vysokou kvalitu .  Matrace z našeho obchodu jsou velmi pohodlné , stejně jako zdravotně 100% bezpečné. 

Nejpoužívanější rozměry matrace

V našem obchodě najdete standardní matrace v rozměrech : 80x200cm , 90x200cm , 120x200cm , 140x200cm , 160x200xm a 180x200 . Do starších modelů postelí budou pasovat matrace 85x195 cm nebo 80x190 cm. Pro větší komfort a vyšší osoby nabízíme matrace 90x210cm a 90x220cm, případně širší 100x200 cm.

Potahy matrací

Téměř všechny potahy na matrace z naší nabídky jsou pratelné. U většiny modelů je zip našitý po celém obvodu matrace. V případě praní potahu je tedy možné odejmout jen jeho horní půlku. Většina potahů je také vyrobena z antialergických materiálů, velký úspěch mají antialergické matrace s potahy se všitým stříbrným vláknem. Levnější potahy jsou vyrobeny z úpletového materiálu. Akční modely matrací jsou často opatřeny potahem aloe vera.

Jádro a složení matrace

Pokud jde o materiál jádra, matrace pružinové a latexové jsou již na mírném ústupu a stále více je nahrazují sedvičové matrace s línou a studenou pěnou. Matrace z paměťové pěny tvoří více než 80% modelů z naší nabídky. Líná paměťová pěna poskytuje mimořádný komfort spánku.  Tvar matrace se mění v závislosti na teplotě a přizpůsobuje se anatomickému tvarování .  Pro páteř pak matrace vytváří přirozenou podporu a zajišťuje optimální krevní oběh.  Kvalitní matrace na INTENA.cz zaručují, že i ten nejnáročnější zákazník bude s nákupem u nás vždy spokojen.

Zobrazit celý popis

Speciální nabídka na měsíc BŘEZEN

<
>

Zboží v oddělení Matrace (249)

Sleva 2% na vše a doprava zdar
 
 777 158 960