Poradíme vám

tým odborníků Intena
Volejte 777 15 89 60
Napište nám dotaz

Pošlete nám dotaz

Moderní obývací stěny

Moderní obývací stěny

Současné moderní obývací pokoje se už zdaleka nepovažují jen za prostor pro koukání na televizi. V moderním obývacím pokoji můžete relaxovat,  bavit se s přáteli a provádět další různé aktivity. Proto by měl celkový vzhled moderní obývací stěny působit příjemně a útulně.    Základní myšlenkou je nepřeplácat trendovou obývací stěnu skříňovým nábytkem. Ideální je, pokud je moderní...

Níže prosím vyplňte Váš dotaz a informace pro kontaktování :

* Povinná pole

Storno nebo 

Moderní obývací stěny

Současné moderní obývací pokoje se už zdaleka nepovažují jen za prostor pro koukání na televizi. V moderním obývacím pokoji můžete relaxovat,  bavit se s přáteli a provádět další různé aktivity. Proto by měl celkový vzhled moderní obývací stěny působit příjemně a útulně. 

 

Základní myšlenkou je nepřeplácat trendovou obývací stěnu skříňovým nábytkem. Ideální je, pokud je moderní obývací stěna menších rozměrů a přebytečné skleničky či servírovací tácy můžete odložit například do samostatné vitríny. Horní skříňky u moderní obývací stěny by měly mít vyklápěcí dvířka pro pohodlný přístup a měly by být jednoduché s nádechem odlehčeného vzhledu.

 

Trendem moderních obývacích stěn jsou tmavé odstíny ořechu a wenge, nebo naopak bílé obývací stěny. Především v menších místnostech může hrát světlá barva velmi důležitou roli v celkovém designovém odlehčení.  Objevte na Intena.cz svou vysněnou moderní obývací stěnu a zařiďte si váš dům či byt podle aktuálních trendů a doporučení předních designérů.

Zobrazit celý popis

Speciální nabídka na měsíc BŘEZEN

Filtrování produktů

Upřesněte výběr Cena

Zboží v oddělení Moderní obývací stěny (14)

Sleva 2% na vše a doprava zdar
 
 777 158 960