Poradíme vám

tým odborníků Intena
Volejte 777 15 89 60
Napište nám dotaz

Pošlete nám dotaz

Bílé obývací stěny

Bílé obývací stěny

Bílé obývací stěny jsou v dnešní době velice žádané a oblíbené. Bílá barva je elegantní, krásná a nábytek do obýváku bílé barvy se hodí do každé větší či menší místnosti.  Bílé obývací stěny nabízí velký prostor pro ustavení mnoha doplňků a dekorací v různých odstínech.   U bílých obýváků můžete vymalovat zdi obývacího pokoje nejrůznějšími barvami jaké se vám líbí.  Hezké je použít...

Níže prosím vyplňte Váš dotaz a informace pro kontaktování :

* Povinná pole

Storno nebo 

Bílé obývací stěny

Bílé obývací stěny jsou v dnešní době velice žádané a oblíbené. Bílá barva je elegantní, krásná a nábytek do obýváku bílé barvy se hodí do každé větší či menší místnosti.  Bílé obývací stěny nabízí velký prostor pro ustavení mnoha doplňků a dekorací v různých odstínech.

 

U bílých obýváků můžete vymalovat zdi obývacího pokoje nejrůznějšími barvami jaké se vám líbí.  Hezké je použít pro výmalbu v kombinaci s bílým nábytkem do obývacího pokoje tmavší barevné odstíny tak, aby bílý nábytek v obýváku vyniknul.  Bílé obývyací stěny se vyrábějí nejčastěji z bílého lamina v matném nebo lesklém provedení. 

Pokud fandíte aktuálním trendům a máte rádí bílou barvu, pak jsou bílé obývací stěny v nabídce na Intena.cz určeny právě vám.

Zobrazit celý popis

Speciální nabídka na měsíc BŘEZEN

Filtrování produktů

Upřesněte výběr Cena

Zboží v oddělení Bílé obývací stěny (8)

Sleva 2% na vše a doprava zdar
 
 777 158 960