Poradíme vám

tým odborníků Intena
Volejte 777 15 89 60
Napište nám dotaz

Pošlete nám dotaz

Levné obývací stěny

Levné obývací stěny

Hledáte levnou obývací stěnu do 7 tis. Kč tak, aby v ceně byla kompletní sestava horních a dolních skříněk včetně televizního stolku?  Pokud ano, pak je toto oddělení určeno právě vám. Levné obývací stěny nabízejí jednoduché a ekonomické řešení do vašeho malého i velkého obývacího pokoje.   Jednotlivé prvky levného obýváku jsou vyráběny v mnoha dezénech a odstínech - každá obývací...

Níže prosím vyplňte Váš dotaz a informace pro kontaktování :

* Povinná pole

Storno nebo 

Levné obývací stěny

Hledáte levnou obývací stěnu do 7 tis. Kč tak, aby v ceně byla kompletní sestava horních a dolních skříněk včetně televizního stolku?  Pokud ano, pak je toto oddělení určeno právě vám. Levné obývací stěny nabízejí jednoduché a ekonomické řešení do vašeho malého i velkého obývacího pokoje.

 

Jednotlivé prvky levného obýváku jsou vyráběny v mnoha dezénech a odstínech - každá obývací stěna v jiné barevné kombinaci. Nejobíbenějšími odstíny jsou u levných obývacích stěn dub, wenge, bílá či ořech.

 

Všechny levné obývací stěny INTENA mají hezký a praktický vzhled své konstrukce a jsou vyráběny tak, aby poskytli pohodlný přístup ke všem úložným prostorům. K některým obývacím stěnám z naší nabídky se dají dokoupit praktické konferenční stolky ve stejném odstínu.

Zobrazit celý popis

Filtrování produktů

Upřesněte výběr Cena

Zboží v oddělení Levné obývací stěny (13)

Sleva 2% na vše a doprava zdar
 
 777 158 960