Poradíme vám

tým odborníků Intena
Volejte 777 15 89 60
Napište nám dotaz

Pošlete nám dotaz

Psací stoly

Psací stoly

Mezi nejdůležitější nábytek do pracovny či kanceláře patří určitě prostorné psací stoly .  Hlavním ukazatelem při výběru psacího stolu je určitě velikost prostoru v bytě, domě nebo kanceláři. V případě že zařizujete malou pracovnu nebo kancelář, je lepší vybrat menší psací stoly, nebo pojízdné psací stoly na kolečkách , které zabírají pouze minimum místa. V případě velkého dispozičního...

Níže prosím vyplňte Váš dotaz a informace pro kontaktování :

* Povinná pole

Storno nebo 

Psací stoly

Mezi nejdůležitější nábytek do pracovny či kanceláře patří určitě prostorné psací stoly.  Hlavním ukazatelem při výběru psacího stolu je určitě velikost prostoru v bytě, domě nebo kanceláři. V případě že zařizujete malou pracovnu nebo kancelář, je lepší vybrat menší psací stoly, nebo pojízdné psací stoly na kolečkách, které zabírají pouze minimum místa. V případě velkého dispozičního prostoru je možno vybírat z nabídky stavebnicových psacích stolů, vytvářejících dostatek prostoru i pro více osob.

Tvary a materiál pro psací stoly

Podle tvaru můžeme volit psací stoly rovné nebo rohové psací stoly do kanceláře. Pokud jde o materiál, psací stoly bývají nejčastěji dřevěné nebo laminované. Moderní psací stoly mohou mít také kovovou konstrukci , které podtrhuje robustnost celého stolu. Levné psací stoly bývají vyrobeny z laminované dřevotřískové desky nejčastěji v odstínu buk, ořech nebo bílá. 

Jak velký psací stůl pořídit ?

Mezi hlavní parametry psacího stolu patří jeho rozměry. Výška psacího stolu je zpravidla 74-76 cm. Potřebná doporučená plocha stolové desky pro pohodlnou práci a odložení dokumentů by měla být alespoň 120x60 centimetrů. V nabídce na Intena.cz naleznete jak malé psací stoly s deskou 100x50 cm, tak velké a prostorné pracovní stoly 150x70 cm. Vyberte si u nás ještě dnes váš nový psací stůl, který ideálně zapadne do vaší pracovny nebo domácnosti.

Zobrazit celý popis

Filtrování produktů

Zboží v oddělení Psací stoly (60)

Sleva 2% na vše a doprava zdar
 
 777 158 960