Poradíme vám

tým odborníků Intena
Volejte 777 15 89 60
Napište nám dotaz

Pošlete nám dotaz

Nábytek do kanceláře

Nábytek do kanceláře

Žádná pořádná pracovna nebo kancelář se neobejde bez potřebného množství úložných prostorů.  Nábytek do kanceláře má funkci ochrany před prachem, sluncem a zajišťuje v pracovně potřebný pořádek. Kancelářské skříně a regály sjednocují a dolaďují celý interiér, vhodným výběrem tohoto nábytku bude vaše pracovna vypadat vždy skvěle uklizeně a uspořádaně. Policové skříně do kanceláře Mezi...

Níže prosím vyplňte Váš dotaz a informace pro kontaktování :

* Povinná pole

Storno nebo 

Nábytek do kanceláře

Žádná pořádná pracovna nebo kancelář se neobejde bez potřebného množství úložných prostorů.  Nábytek do kanceláře má funkci ochrany před prachem, sluncem a zajišťuje v pracovně potřebný pořádek. Kancelářské skříně a regály sjednocují a dolaďují celý interiér, vhodným výběrem tohoto nábytku bude vaše pracovna vypadat vždy skvěle uklizeně a uspořádaně.

Policové skříně do kanceláře

Mezi oblíbený úložný nábytek do pracovny patří určitě policové skříně. Skříně do kanceláře můžete vybírat z několika tvarového a materiálového provedení. V nabídce na INTENA.cz naleznete velké množství skříní do pracovny za velmi výhodné ceny.  Podle počtu dveří pak můžete vybírat kancelářské skříně jednodvéřové, dvoudvéřové nebo třídvéřové ( trojkřídlové ).

Knihovny a regály v pracovně nebo kanceláři

Mezi nejčastějším nábytkem v pracovně či kanceláři jsou mimo jiné určitě police, regály a knihovny. Tento nábytek do kanceláře můžeme rovněž vybírat z několika typů materiálového a tvarového provedení. 

 

INTENA nábytek nabízí kancelářské regály policové, nebo knihovny do pracovny prosklené, u kterých skleněné dvířka chrání vniřní obsah proti prachu. Některé typy knihoven a regálů jsou navíc vybaveny zásuvkami na pojezdech. Neváhejte proto a objevte na Intena.cz váš oblíbený nábytek do kanceláře, neboť v naší nabídce naleznete policové skříně a regály v mnoha rozměrech a odstínech.

Zobrazit celý popis

Zboží v oddělení Nábytek do kanceláře (238)

Sleva 2% na vše a doprava zdar
 
 777 158 960