Poradíme vám

tým odborníků Intena
Volejte 777 15 89 60
Napište nám dotaz

Pošlete nám dotaz

Rohové psací stoly

Rohové psací stoly

Pokud nám to dispoziční řešení pracovny či kanceláře nabízí, je výhodné a  velmi praktické použít prostorné rohové psací stoly . Rohové pracovní stoly mohou nabídnout oproti klasickým psacím stolům velkorysejší prostor pro odkládání dokumentů, CD a DVD nebo prostor pro umístnění tiskárny či scanneru. Rohové psací stoly mohou být řešeny jako symetrické, nebo mohou být vyrobeny s...

Níže prosím vyplňte Váš dotaz a informace pro kontaktování :

* Povinná pole

Storno nebo 

Rohové psací stoly

Pokud nám to dispoziční řešení pracovny či kanceláře nabízí, je výhodné a  velmi praktické použít prostorné rohové psací stoly. Rohové pracovní stoly mohou nabídnout oproti klasickým psacím stolům velkorysejší prostor pro odkládání dokumentů, CD a DVD nebo prostor pro umístnění tiskárny či scanneru.


Rohové psací stoly mohou být řešeny jako symetrické, nebo mohou být vyrobeny s jednou delší a jednou kratší stranou.  Některé rohové pracovní stoly jsou vyrobeny univerzálně tak, aby je bylo možno smontovat pravostranně i levostranně.

Co vlastně rohové psací stoly nabízí?

Velkou výhodou rohových PC stolů je často přítomný integrovaný úložný prostor, který tvoří poličky, skříňka s dvířky nebo šuplíky. Součástí rohových PC stolů může být také výsuvná deska pro klávesnici. Při výběru rohového psacího stolu se nejčastěji řídíme podle designu, který nás na první pohled zaujme. Je už pouze na vás vybrat si na Intena.cz ze široké nabídky tvarů nebo materiálů a pořídit nový rohový psací stůl do vaší psacovny či kanceláře.

Zobrazit celý popis

Filtrování produktů

Upřesněte výběr Cena

Zboží v oddělení Rohové psací stoly (10)

Sleva 2% na vše a doprava zdar
 
 777 158 960