Poradíme vám

tým odborníků Intena
Volejte 777 15 89 60
Napište nám dotaz

Pošlete nám dotaz

Níže prosím vyplňte Váš dotaz a informace pro kontaktování :

* Povinná pole

Storno nebo 

HP Nábytek

HP nábytek patří mezi oblíbené české výrobce dřevěného nábytku do dětských pokojů a ložnic. Zaměřuje se na dětský nábytek, ložnice, postele z masivu nebo postele s úložným prostorem. Kvalitní dřevěný nábytek HP je vyráběn ze smrkového nebo bukového dřeva. Velkou předností výroby firmy HP nábytek je vlastní zpracování kvalitní smrkové a bukové kulatiny, pocházející z lesů ČR, až po finální produkt.


Dětský nábytek HP


Firma HP nábytek nabízí zajímavý dětský nábytek pro všechny věkové kategorie.  Nábytek HP pro děti je mezi zákazníky velmi oblíbeny. Jedná se o kvalitní a bezpěčný dřevěný nábytek, s prvky jako jsou skluzavky, nebo kvalitní dětské bukové postele


Postele z masivu HP nábytek


Manželské postele od firmy HP nábytek jsou ideální do každé správné ložnice. Postele HP nábytek jsou prostorné, mají originální vzhled a jsou vyráběny ze smrkového či bukového dřeva.  V nabídce ložnice HP nábytek je na výběr několik barevných odstínů moření. 


Nábytek HP je zkrátka určený pro všechny, kteří ocení výborné vlastnosti dřeva a zároveň požadují moderní design a dlouhou živostnost.

Zobrazit celý popis

Zboží v oddělení HP Nábytek (141)

produktů na stránce

Sleva 2% na vše a doprava zdar
 
 777 158 960