Poradíme vám

tým odborníků Intena
Volejte 777 15 89 60
Napište nám dotaz

Pošlete nám dotaz

Židle

Židle

V naší nabídce najdete pouze kvalitní židle a křesla do obývacího pokoje,  ergonomické židle do kanceláře nebo pracovny a dětské židle pro naše nejmilejší. zázemí pro děti.  Nezapomínáme také na bohatý výběr židlí do kuchyně a jídelny.  Prohlédněte naši nabídku židlí a objevte váš oblíbený design, do kterého se zamilujete.   Na INTENA.cz naleznete jak klasické dřevěné židle do...

Níže prosím vyplňte Váš dotaz a informace pro kontaktování :

* Povinná pole

Storno nebo 

Židle

V naší nabídce najdete pouze kvalitní židle a křesla do obývacího pokoje,  ergonomické židle do kanceláře nebo pracovny a dětské židle pro naše nejmilejší. zázemí pro děti.  Nezapomínáme také na bohatý výběr židlí do kuchyně a jídelny.  Prohlédněte naši nabídku židlí a objevte váš oblíbený design, do kterého se zamilujete.

 

Na INTENA.cz naleznete jak klasické dřevěné židle do kuchyně, designové židle s kovovými prvky nebo čalouněné židle na kolečkách do pracovny či kanceláře. Oblíbeným sortimentem jsou dětské rostoucí polohovací židle ze dřeva. Do kuchyně nebo veřejných prostorů nabízíme designové barové židle za skvělé ceny.  Všechny židle nebo stoličky jsou produkcí dobře známých výrobců, kteří poskytují nejvyšší kvalitu.

Zobrazit celý popis

Speciální nabídka na měsíc BŘEZEN

Filtrování produktů

Upřesněte výběr Cena

    Zboží v oddělení Židle (138)

    Sleva 2% na vše a doprava zdar
     
     777 158 960